Wyrażenie „kobieca przebiegłość” w naszych czasach coraz częściej brzmi wyłącznie pozytywnie. Uważa się, że tylko rozważne, pewne siebie panie idą przez życie pewnym krokiem, zawsze osiągając swój cel.

A skromne, uczciwe, miłe bohaterki pozostały tylko w starych bajkach, a nawet ich bardzo wzruszający wizerunek wywołuje cyniczny uśmiech. Wszelkiego rodzaju treningi dla kobiet uczą, jak zmanipulować mężczyznę, aby służył jej interesom.

Tylko niedoszli psychologowie milczą o tym, że mężczyźni doskonale czują fałszywość i unikają takie osoby jak ognia. A kobieca szczerość i oddanie pozostają wiecznymi wartościami na wszystkie czasy.

Każdy mężczyzna marzy o tym, by obok siebie zobaczyć czułą, oddaną towarzyszkę życia, która jest szczera w swoich uczuciach i nie jest zdolna do nikczemnej zdrady.

Chcąc znaleźć taki diament wśród płci pięknej, można wezwać do pomocy astrologów. W końcu od dawna zorientowali się, na które pięć znaków kobiet powinny zwrócić uwagę ci, którzy cenią szczerość w związkach.

Kobiet Baranów można słusznie uznać za najbardziej szczere wśród płci pięknej. Powiedzenie „co w mowie to i w głowie” odnosi się do nich w najlepszym tego słowa znaczeniu.

Ich spontaniczność zachwyca i buduje zaufanie. Komunikując się z kobietą Baranem, mężczyzna odpoczywa umysłowo.

Nie musi nieustannie się wysilać, próbując rozwikłać sekretne znaczenie jej słów, rozważać zawoalowane wskazówki. Przedstawicielki tego znaku mówią wszystko tak, jak jest, nie ukrywając się i nie udając.

 

Różnią się od większości kobiet swoją bezpośredniością. Czasami nawet zarzuca się im brak „kobiecej mądrości”.

Jednak to stwierdzenie jest prawdziwe tylko wtedy, gdy mądrość jest rozumiana jako zwykła przebiegłość. Baran naprawdę tego nie ma, ale mądrością życiową, która pozwala im osiągnąć sukces w uczciwy sposób, mogłyby podzielić się z wieloma przebiegłymi, ale niezbyt odnoszącymi sukcesy paniami.

Kobiety spod znaku Wodnika różnią się od reszty wysokim stopniem wewnętrznej wolności. Nie przywiązują dużej wagi do tego, co myślą o nich inni, i nie starają się wydawać się lepszymi, niż są.

Dla przedstawicielek tego znaku powietrznego bardzo ważne jest, aby partnerzy zaakceptowali je całkowicie, ze wszystkimi ich zaletami i wadami. A one z kolei odpowiadają mu absolutną szczerością w związku.

Ukochany kobiety Wodnika nie musi spodziewać się po niej niemiłych niespodzianek. Nie będzie po cichu kumulować niezadowolenia, aby je wyrzucić w najbardziej nieodpowiednim momencie.

Przedstawicielki tego znaku wolą natychmiast omawiać pojawiające się problemy, unikając kłótni i nieporozumień.

Kobiety Raki są lojalnymi i łagodnymi towarzyszkami, które mogą dać swojemu wybranemu szczęście prawdziwej bezinteresownej miłości. Mężczyźnie, któremu poszczęściło się spotkać taką kobietę, można tylko pozazdrościć.

W końcu zawsze będzie otoczony miłością, troską i uwagą. W osobie swojej wybranki znajdzie przyjaciela, partnera, doradcę i czułą kochankę.

Kobieta Rak jest bardzo szczera i emocjonalna. Woli otwarcie okazywać swoje uczucia, niczego nie ukrywając przed ukochanym.

Kobiety Byki są mądre i lojalne. Nie posługują się kłamstwami i manipulacjami, aby osiągnąć swój cel.

Przedstawicielki znaku uważają, że znacznie łatwiejszym i skuteczniejszym sposobem jest szczera rozmowa z partnerem. Po uczciwej rozmowie o tym, co jest w ich duszach i uważnym wysłuchaniu wybranej osoby, z łatwością znajdą sposób na rozwiązanie każdego problemu, który pozwala im utrzymać zaufanie.

Kobiety Strzelce wyznają zasadę „lepsza gorzka prawda niż słodkie kłamstwo”. W związku wolą szczerość i maksymalny poziom zaufania.

Wszelkie sekrety i niedomówienia ogromnie je denerwują. Jeśli przedstawicielka znaku nie może w pełni zaufać swojemu partnerowi, wolałaby raczej zerwać związek, niż dręczyć się wątpliwościami i upokarzającymi próbami samodzielnego poznania prawdy.

Główne zdjęcie: google.com