Te trzy znaki zodiaku to przeważnie introwertycy. Bardzo cenią sobie prywatność oraz bardzo rzadko wyrażają swoje uczucia. Tak naprawdę nigdy nie wiesz, co myślą. Osoby spod tych znaków zodiaku są bardzo tajemnicze i skryte. Często ich osądzają, zarzucając, że są odcięte od reszty świata, a także, że są izolowane od ludzi.

Skorpion

Osoby spod tego znaku zodiaku są bardzo tajemnicze. Często ukrywają przed innymi ciemną stronę swojej osobowości. Mają swoje małe sekrety, a także niebezpieczną obsesję na punkcie prywatności. Ich zachowanie opiera się na strachu. Boją się, że zostaną odrzuceni lub zranieni. Wobec ludzi zachowują dystans tłumacząc sobie, że otoczenia może ich skrzywdzić. Również z bliskimi zachowują dystans. Skorpiony sprawiają wrażenie podejrzliwych i nigdy nie mogą w pełni zaufać innym. Reagują bardzo nerwowo, gdy ktoś przekracza ich granicę. Nie warto próbować wyciągać z nich informacji. Nie masz żadnej szansy. Najlepsze, co możesz zrobić, to zniechęcić do siebie Skorpiona. Ten znak zodiaku bardzo często się obraża. Nic Skorpionów tak nie zniechęca, jak natrętne i nieustanne pytania.

Byk

Byk jest bardzo samodzielny, niezależny. To osoba, która bardzo ceni sobie prywatność. Bardzo dobrze dla nich, gdy żyją w samotności. Trudno im dogadać się z innymi ludźmi, ponieważ są bardzo samolubne. Nie potrzebują niczyjej pomocy i nie widzą powodu, by opowiadać komukolwiek o swoich marzeniach lub mówić o swoich planach. Nie ufają innym, więc wolą wszystko zrobić sami. Rozmowa dla nich to strata czasu. Wolą skupić się na osiągnięciu określonych celów lub także uwielbiają momenty relaksacji (oczywiście wolą odpoczywać sami, przecież po co mają komukolwiek przeszkadzać).

Panna

Panny to osoby niezależni, uporządkowani i sprawiają wrażenie rozsądnych ludzi. Panny uważani są za bardzo skryte i ciche. Niewiele mówią o sobie. Nie chcą się dzielić swoim życiem z kimkolwiek ani prosić kogokolwiek o radę. W pracy zawsze zachowują dystans. Zamiast mówić o sobie, wolą słuchać, a także obserwować innych. Lubią wiele rzeczy zaczynać od nowa, uciekając od przeszłości. Więc uwielbiają palic za sobą mosty. Rzadko dodają zdjęcia do swoich profili na portalach społecznościowych, natomiast regularnie usuwają stare posty oraz zdjęcia. Bardzo się denerwują, gdy się o nich mówi, nawet jeśli chodzi o informacje całkowicie neutralne. Mają silną potrzebę kontrolowania wszystkiego w swoim życiu, więc rzadko opowiadają o faktach z własnego życia. Niełatwo zdobyć ich zaufanie. Panny najlepiej czują się, gdy są sami. Lubią studiować, czytać książki, a także sprzątać w swoim mieszkaniu.

Główne zdjęcie: google.com