W Londynie mieszka prawie dziewięć milionów ludzi, nic dziwnego, że są wśród nich niezwykłe osobowości. Podobno jeden z nich był zaangażowany w powstanie tego mieszkania, szacowanego na prawie 1,5 miliona dolarów.

foto: lemurov.net

Na pierwszy rzut oka mieszkanie jest luksusowe. Jeśli jednak przyjrzysz się temu uważnie, zauważysz szereg dziwactw... Są one zauważalne na zdjęciach, ale opis od sprzedawców jest trochę inny.

foto: lemurov.net

„Jedyne w swoim rodzaju dwupoziomowe mieszkanie. Dwie wspaniałe sypialnie i prywatny basen! W piwnicy jest basen, sauna, prysznic, strefa relaksu i mała kuchnia ”- tak opisali to pośrednicy. Z jakiegoś powodu nie powiedzieli, że wszystko to jest wyjątkowo dziwnie połączone ze sobą.

foto: lemurov.net

Na przykład jeden z salonów ma szklaną podłogę. Przez nią widać basen, który znajduje się bezpośrednio w budynku. Rozwiązanie jest dość zaskakujące: basen zawsze pachnie chlorem i woń ta wyraźnie przenosi się do pomieszczeń mieszkalnych. Sprzedawcy przezornie przemilczają ten szczegół.

foto: lemurov.net

Pojawiają się również pytania dotyczące kuchni. Znajdują się w niej trzy lodówki, a każda z nich jest dość duża. Dlaczego jest to potrzebne? Ani właściciele, ani użytkownicy, którzy byli zaskoczeni ogłoszeniem, nie mają klarownej odpowiedzi.

foto: lemurov.net

W ogłoszeniu wymieniono dwie sypialnie. Ale każda z nich ma tylko oddzielne łóżka. Rodzi to wiele pytań: dla kogo jest przeznaczone to mieszkanie? Zdecydowanie nie nadaje się dla rodziny.

foto: lemurov.net

Użytkownicy, którzy znaleźli ogłoszenie w sieci, nie mogą na to odpowiedzieć. Uważa się, że mieszkanie było wcześniej używane jako miejsce hucznych zabaw. Jeśli ta teoria jest poprawna, nie powinno dziwić, że jest tak „chaotyczna”.

Główne zdjęcie: lemurov.net