Istnieje 12 znaków zodiaku, lecz tylko 3 z nich są najbardziej inteligente. Jeżeli jesteś jednym z nich, to wiedz, że jesteś urodzonym geniuszem, który posiada bystry umysł oraz predyspozycje do bycia wielkim człowiekiem.

Pierwszym z tych znaków jest Skorpion, który z łatwością odnajduje się we wszystkich środowiskach. Nie stanowi to dla niego żadnego problemu i jest jak fluid, który dopasowuje się do każdego opakowania. Łatwo jest mu poznawać nowe osoby, ponieważ dużo obserwuje, umie odczytywać mowę ciała innych osób i z łatwością wyłapuje sygnały, które świadczą o kłamstwach.

Dodatkowo, Skorpion posiada świetną orientację w terenie oraz zazwyczaj jest wzrokowcem. Skorpiona często porównuje się do Sherlocka Holmesa, ponieważ jest taki inteligentny.

Drugim z tych znaków jest Wodnik, który zazwyczaj jest myślicielem, którego pasją życiową jest zadawanie egzystencjalnych pytać innym ludziom. Często można złapać go czytającego książki i dokształcającego się, chodzącego na wykłady, zapisującego się na kursy oraz dyskutującego z różnymi ludźmi, którzy są ekspertami w różnych dziedzinach.

Wodnik potrafi prowadzić rozmowę na każdy temat, ponieważ o wszystkim dużo wie i jest wszechiwedzący. Jest on także ogromnie kreatywny tak jak McGyver z serialu.

Trzecim z tych znaków jest Panna, która bardzo chętnie się uczy i jest bardzo mądra. Panny często nazywa są kujonami, bo bardzo dużo wiedzą i nigdy nie przestają się uczyć. Nic nie jest dla nich zbyt trudne i uważają, że jeżeli się chce, to wszystko można pojąć.

Dla panny nie jest problemem uczenie się trudnej fizyki przez całą noc, ponieważ bardzo ją to interesuje. Jest to słowo klucz w przypadku panny, ponieważ jeżeli dany temat jej nie interesuje, nie widzi ona sensu w zagłębianiu się w nim i przykładaniu do niego większej uwagi. Do znaku Panny pasuje Hermiona Granger z Harrygo Pottera.

Główne zdjęcie: magia.onet.pl