Zdaniem psychologów w charakterze mężczyzny koniecznie muszą istnieć 3 cechy, które decydują o tym, że jest on wiarygodny.

Jeśli charakter twojego wybranego ma te 3 cechy, najprawdopodobniej można mu zaufać.

1) Hojne inwestycji w Ciebie

Jeśli twój wybrany nie żałuje dla Ciebie czasu, uwagi, wysiłku i pieniędzy, oznacza to, że traktuje Cię bardzo poważnie, widzi w tobie swoją bratnią duszę i jesteś mu droga.

2) Zachowanie w stosunku do innych ludzi

Ludzie-oszuści często w obecności swojego wybranego tylko udają osobę uprzejmą i życzliwą, abyś tak ich postrzegał. Możliwe, że oszustwo zostanie ujawnione dopiero wtedy, gdy obrączka już błyszczy na palcu serdecznym. Dopiero wtedy pokaże się jego prawdziwa osobowość - skąpstwo, chamstwo, itp.

Aby w porę wyjaśnić sytuację dotyczącą charakteru ukochanej osoby, wystarczy przyjrzeć się bliżej, jak zachowuje się on w stosunku do innymi, zwłaszcza gdy myśli, że go nie widzisz. Ważne jest nawet, jak dana osoba traktuje ludzi o niższym statusie lub bezdomne zwierzęta. Wszelkie przejawy agresji, irytacji lub niegodnego zachowania powinny być ostrzeżeniem.

Jeśli twój wybrany zawsze pozostaje sobą - wesoły, miły, przyjemny to być może możesz mu zaufać.

3) Szacunek dla Twojego punktu widzenia

Ważne jest również, aby zwracać uwagę na to, jak bardzo twój mężczyzna ceni i szanuje twoją opinię. Jeśli kiedykolwiek usłyszysz od niego zdanie: „Słuchaj kobiety, ale zrób coś zupełnie przeciwnego” lub jeszcze gorzej „Wszystkie kobiety są głupie”, wiedz, że takie jest jego życiowe credo i w najlepszym przypadku po prostu cię zignoruje, a w najgorszym - obrazi i upokorzy...

Oczywiście człowiek nie powinien ślepo podążać za przykładem ukochanej osoby. W końcu nie potrzebujesz uległego mężczyzny, ale niezawodnej osoby w pobliżu. A wybrana osoba jest zobowiązana uszanować twój punkt widzenia, docenić to, co powiedziałaś i liczyć się z twoimi zainteresowaniami. Jeśli nie, to nie jest to twój wybrany i nie jest wart twojego czasu i twoich uczuć.

Główne zdjęcie: google.com