Cztery znaki zodiaku nie należą do kategorii pochlebców i łajdaków. Ale używają wielu sztuczek, aby podbić serca kobiet.

A kiedy romantyczny osłona opadnie, dama zaczyna rozumieć, że nie chciała takiego szczęścia.

Lew wie, jak wyglądać elegancko. Ale będziesz musiała żyć z jego wadami, a nie z prezentami. Naprawdę, jak król, będzie traktował swoją panią.

Znajomość, wspólne życie zacznie przypominać bajkę. Ale w tle cały czas będzie pojawiał się rondel, który należy wyczyścić.

Skorpion jest inteligentny, seksowny, wie, jak zauroczyć. Podbije odwagą, umiejętnością odpowiadania za swoje słowa, niezwykłą charyzmą.

Niewiele osób może się oprzeć jego asertywności. Jeśli nie zatrzymasz się w czasie, z takiej miłości pojawią się dzieci.

Kiedy pojawia się związek, pasja odgrywa główną rolę, żyć będziesz musiała z charakterem. Zaborczy i zazdrosny nie pozwoli wybrance na krok w bok. Młoda żona będzie musiała zapomnieć o koleżanka, kawiarniach, a nawet zakupach.

Bliźnięta są urocze pod każdym względem. Ale jeśli chodzi o konkretną decyzję, odwołują się do swojej młodości, konieczności opieki nad matką, czy na to, że „zróbmy sobie przerwę”.

Znak powietrza zauroczy wiedzą o życiu, umiejętnością porozumiewania się. Z nim możesz poczuć się jak księżniczka.

Nie jest chciwy, wie, jak spełnić twoje życzenia. Zazdrosny, ale w miarę.

Ciągła zmianą osobowiści złamie idealne postrzeganie partnera. Alternatywnie, co miesiąc będzie pojawiać się przed tobą nowa osoba, inna niż poprzednio.

Albo zmiana charakteru, nastroju, a nawet gustów nastąpi za tydzień lub z częstotliwością do kilku godzin.

Trudno jest przyzwyczaić się do ciągłych zmian ukochanej osoby. Ale to lepsze niż całkowita rezygnacja.

Najważniejsze jest, aby obliczyć indywidualną szybkość zmian i dostosować się do niej.

Panna zachwyci inteligencją i taktem. Ale jeśli chcesz luksusowego życia z imponującym wielbicielem, lepiej zwrócić uwagę na Lwa.

W Pannie zaskoczy Cię niezwykła wizja świata, zapamiętująca najdrobniejsze szczegóły, umiejętność zachowania się w społeczeństwie.

Mężczyzna znaku Ziemi szybko pozna postać damy i zacznie nią manipulować. Jakby jej życzenia się spełniały.

Żona otrzyma idealnego małżonka, dobrze wyposażone mieszkanie, dobrze zorganizowane życie, stabilność finansową. Ale jaką niematerialną cenę trzeba będzie zapłacić za dobra materialne.

Psychologicznie mąż Panny może poprowadzić swoją wybraną przez wszystkie kręgi piekła. Ludzkie grzechy pojawią się przed nią w całej okazałości, a nie na stronach Biblii.

Duma, obżarstwo, chciwość to tylko część ciemnej strony znaku Ziemi. Za wszystkie inne grzechy mężczyzna będzie wypominał żonie, nawet jeśli ich nie popełniła.

Główne zdjęcie: google.com