Audrey Hepburn nie wymaga przedstawiania. Była nie tylko wielką aktorką, ale także osobą o wielkim sercu. Słowa Audrey Hepburn, które powinna usłyszeć każda kobieta.

1. Jeśli potrzebujesz pomocnej dłoni, wiedz: masz ją - swoją. Gdy będziesz starsza, zdasz sobie sprawę, że masz dwie ręce: jedną do pomocy sobie, a drugą do pomocy innym.

2. Aby twoje usta były piękne - mów tylko piękne słowa. Aby oczy były piękne - szukaj w ludziach tylko dobra. Dla szczupłej sylwetki - dziel się jedzeniem z głodnymi. Aby włosy były piękne - pozwól dziecku bawić się nimi każdego dnia. Aby zachować prostą postawę, wyobraź sobie, że nigdy nie będziesz sam.

3. Piękno kobiety nie jest w jej ubraniu, sylwetce czy włosach. Jest w blasku jej oczu. W końcu oczy są bramą do serca, w którym żyje miłość.

4. Pamiętałam, że od dzieciństwa nie byłam nikomu potrzebna i przez całe życie wątpiłem, że może być inaczej. Czekolada była moją jedyną miłością i nigdy mnie nie zawiodła.

5. Ludzie potrzebują odnowienia, zachęty, przebaczenia więcej niż rzeczy. Nigdy nikogo nie „wyrzucaj”.

6. Uwielbiam ludzi, którzy mnie rozśmieszają. Naprawdę uważam, że śmiech jest tym, co kocham najbardziej. Leczy wiele chorób. Być może jest to najważniejsza rzecz w człowieku.

7. Uważam, że szczęśliwe dziewczyny są najpiękniejsze. Uważam, że najlepszym sposobem na spalenie kalorii jest śmiech. Wierzę, że jutro będzie nowy dzień i ... wierzę w cuda. Jestem szczęśliwą kobietą.

8. Seksualność to coś, co jest ukryte w kobiecie. Seksualność jest domniemana, a nie pokazywana publicznie. Nie mogę się pochwalić formami Sophii Loren czy Giny Lollobrigidy, ale seksualność to nie tylko rozmiar. Nie potrzebuję sypialni, żeby udowodnić swoją kobiecość. Mogę być seksowna, zbierając jabłka z jabłoni w deszczu.

Główne zdjęcie: storyfox.ru