Nie bez powodu podczas inkwizycji kobiety nazywano czarownicami. Uważa się, że kobiety mają silniejszy związek z kosmosem, dlatego piękne panie mają czasem niezwykłe zdolności, potrafią przewidywać wydarzenia, potrafią poczuć drugą osobę, a nawet mieć prorocze sny. Ale niektóre znaki zodiaku są na to bardziej podatne niż inne.

Jakie znaki zodiaku wśród kobiet są urodzone z intuicją i empatią?

1 Ryby

Ryby mają niestandardowe myślenie. Teт znak zodiaku wydajу się być od urodzenia trochę nie z tego świata. Często rozmawia o innych światach, dużo śni, a czasami оупщ mowa jest tak dziwna, że inni nie rozumieją: czy Ryby są teraz poważni, czy tylko marzą?

W rzeczywistości ten znak zodiak jest bardzo bliski kosmosu i może uchwycić jego emanacje. Ma dar przewidywania, często ma prorocze sny. A marzenia o innych światach nie zawsze są tylko marzeniami.

2 Skorpion

Panie Skorpiony potrafią czytać w myślach innych ludzi. Mają bardzo subtelne poczucie ludzkiej natury, odczytują wszystkie myśli na pierwszy rzut oka, tak jakby czytały umysły. To bardzo wymagający znak zodiaku.

Skorpiony potrafią myśleć nieliniowo, dlatego mają bardzo rozwiniętą intuicję. Potrafią przewidzieć wynik wydarzeń i najczęściej mają rację.

3 Panna

Panna jest bardziej logikiem i strategiem niż marzycielem. Ale Panna ma bardzo rozwinięte myślenie i inteligencję. Widzi połączenia, których inni nie widzą. Cała mapa wydarzeń ze wszystkimi opcjami rozwoju jest tworzona w jej mózgu, co skutkuje tym, że może przewidzieć przyszłość.

Jednak logika w ogóle nie wyklucza intuicji, a czasem nawet ją sugeruje. Dlatego Panny także posiadają bardzo silną intuicję.

Główne zdjęcie: volkovysk.by