Wspaniały zwierzak o imieniu Darong kocha swojego właściciela bardziej niż cokolwiek innego. Zaprzyjaźnili się dawno temu, a oddany pies dosłownie nie opuszcza mężczyzny, zwłaszcza gdy się bawią.

Ale pewnego dnia pies zaczął kuleć, a właściciel się przestraszył...

foto: mimimetr.me

Darong to uroczy shih tzu, którego oddanie nie zna granic. Jest z właścicielem od wielu lat i ci przyjaciele zawsze wszystko robili razem. Chodzili na spacery, bawili się i cieszyli życiem na wszelkie możliwe sposoby. Mimo że nieszczęście spotkało właściciela - mężczyzna stracił nogę.

foto: mimimetr.me

Teraz nie mógł chodzić jak zwykle, tylko poruszał się o kulach. Stąpając ciężko, mężczyzna wychodził na ulicę, a jego wierny zwierzak niezmiennie mu towarzyszył.

Ich ulubioną grą było rzucanie piłką. Mężczyzna siadał na krześle, a pies biegał za zabawką. Prawda pies cofał się. Zwykle nie jest to typowe dla psów, ale Darong tak chodził.

foto: mimimetr.me

Pewnego dnia pies zaczął kuleć, a właściciel zaczął się martwić. Po prostu uwielbiał swojego oddanego czworonożnego przyjaciela, więc natychmiast skonsultował się z lekarzem.

Weterynarz zrobił zdjęcie rentgenowskie i zszokował mężczyznę: okazało się, że pies ma przemieszczenie kości miednicy. Najwyraźniej podczas zabawy pies poruszał się nieprawidłowo, a może wykonał nieostrożny ruch i stało się nieszczęście…

foto: mimimetr.me

Słysząc werdykt lekarza, mężczyzna był bardzo zmieszany. Zaczął płakać, patrząc na oddanego zwierzaka, który bawiąc się, próbował rozweselić swojego gospodarza. Nieświadomie wyrządził psu krzywdę, chociaż wcale tego nie chciał...

Na szczęście lekarz miał też dobre wieści. Poinformował przygnębionego właściciela Daronga, że operacja jest w stanie pomóc w tej sytuacji, po prostu trzeba ją wkrótce przeprowadzić. Oczywiście właściciel nie wahał się ani minuty, a piesek został zoperowany.

foto: mimimetr.me

Interwencja zakończyła się sukcesem, a mały znowu jest z właścicielem! Teraz ma długi powrót do zdrowia, a gry tego rodzaju są dla niego przeciwwskazane. Ale jesteśmy pewni, że właściciel nie będzie już narażał psa na ryzyko, ponieważ teraz wie, jak może zagrozić zwierzakowi!

foto: mimimetr.me

Cóż, wracaj szybko do zdrowia, czarujący Darong!

Główne zdjęcie: mimimetr.me