Istnieje opinia, że ludzie nie są warci psów, ich lojalności i miłości. To częściowo prawda, psy są bardzo lojalnymi stworzeniami. Są bardzo przywiązane do osoby i kochają ją bez względu na wszystko. Ale z drugiej strony jest wiele dobrych przykładów.

Znak Raka jest tego najlepszym przykładem. Wyglądają na cichych i spokojnych, wewnątrz są wojownikami silniejszymi, niż inni.

Mają bardzo wrażliwą duszę, którą starają się ukryć pod niezawodną skorupą. Choćby dlatego, że nie chcą po raz kolejny niepokój i bólu.

Po otwarciu się bardzo szybko przywiązują się do innej osoby. Zaczynają być przyjaciółmi, a czasem więcej… I proszą w zamian o to samo w stosunku do siebie.

Jest to tym trudniejsze, gdy ktoś zdradza lojalność i przyjaźń Raków. To daje im wiele nieprzyjemnych chwil. Ale w końcu Raki stają się bardziej doświadczeni. W rezultacie mają 1-2 przyjaciół, ale prawdziwych. I tylko najbliżsi wśród krewnych.

Zaskakujące, ale przedstawiciele Skorpionów są również jednymi z tych, którzy są mocno przywiązują się. Chociaż z powodu ich reputacji trudno w to uwierzyć.

Niemniej jednak Skorpiony są bardzo przywiązani do tych, których uważają za przyjaciół lub bliskich. Dla tych ludzi Skorpion potrafi zrobić wiele rzeczy.

Ale przy tym wszystkim przedstawiciele tego znaku mają bardzo rozwiniętą samoocenę. Bez względu na to, jak bardzo Skorpion przywiązuje się do kogoś, może bardzo szybko zerwać z nim relacje.

Tylko dlatego, że widzi, że człowiek nie ceni lojalności i dobrego stosunku. Dla przedstawicieli tego znaku wzajemność jest bardzo ważna, ponieważ są lojalni i proszą o to samo.

Przedstawiciele znaku Strzelca mogą nie robić takiego wrażenia, ale w rzeczywistości są bardzo przywiązujący się.

Dla całego świeta ci ludzie mogą nosić maskę silnego i niezależnego przywódcy, który w ogóle nie potrzebuje czyjejś aprobaty. Ale jest to dalekie od prawdy.

Kiedy Strzelec wraca do domu, gdy maska opada, trudno o bardziej opiekuńczą i lojalną osobę. A słowo „przyjaciel” dla Strzelca nie jest pustym słowem.

Przedstawiciel tego znaku może długo narzekać, jeśli coś mu się nie podoba. Niemniej jednak, gdy będzie to konieczne, przyjdzie z pomocą, nawet jeśli nikt go o to nie prosi.

Temat przywiązania dla Wodnika to drażliwy temat. Z jednej strony przedstawiciele znaku to bardzo inteligentni i wnikliwi w życiu ludzie. Przed którym bardzo trudno cokolwiek ukryć.

Ludzie zwracają sie do nich po radę i wsparcie, a Wodnik bardzo często pomaga. Ale sam Wodnik nienawidzi przywiązania do kogokolwiek.

Bo przywiązują się bardzo szybko i mocno. Ale nie każdy jest w stanie to zrozumieć i zaakceptować, docenić.

I nawet bez przygotowania burza zwana Wodnikiem jest bardzo trudna do zaakceptowania. W końcu przedstawiciele tego znaku nie wiedzą, jak stopniowo zaznajomić ze swoim szaleństwem, ujawniają wszystko naraz. I naprawdę nie lubią, gdy ktoś wątpi w ich lojalność.

Główne zdjęcie: google.com