Nie wszyscy ludzie są zdolni do miłości jak z baśni. Pod tym względem astrolodzy zidentyfikowali 5 znaków zodiaku, które najrzadziej się zakochują.

Bliźnięta

W Bliźniętach niezdolność do kochania najczęściej przejawia się w nieprzyjemnych czynach, które mogą one wykonać w stosunku do bliskiej osoby. Dziś mogą wyznać swoją miłość, a jutro pokochają zupełnie inną osobę – dlatego Bliźnięta uważane są za najbardziej zmieniający się znak zodiaku. Przywiązanie takiej osoby do siebie będzie dość trudne, ponieważ Bliźnięta charakteryzują się dynamizmem – często nie chcą mieć dzieci, robić wesele itp.

Koziorożec

Koziorożce to ludzie, którzy nie mogą żyć bez pracy (innymi słowy, pracoholicy). Tacy ludzie po prostu nie mają czasu na miłość. Jeśli komuś uda się połączyć swoje życie z Koziorożcem, to należy pamiętać, że to ten drugi partner będzie musiał podtrzymywać związek miłosny. Ponadto ludzie spod tego znaku zodiaku są bardzo nudni i traktują wszelkie przejawy uczuć bliskiej osoby za coś naturalnego. Nie należy też kłócić się z takimi ludźmi, ponieważ udowodnienie im swojej racji będzie po prostu nierealne.

Wodnik

Wodniki to ludzie, których miłość trudno jest zdobyć, ponieważ bardziej kochają wolność. Wodniki najbardziej aktywnie wykazują swoje uczucia na samym początku związku, jednak kiedy dochodzi do poważniejszego etapu relacji, ich miłość do partnera zaczyna zanikać. Często zdarza się, że takie osoby nie rozstają się ze swoją drugą połową z litości – wiedzą, że partner poczuje się urażony i tylko dlatego nie opuszczają związku.

Skorpion

Skorpiony są dość ostrożne w związkach. Mogą otworzyć się na osobę dopiero po pewnym, zwykle długim czasie. Tacy ludzie, nawet żonaci, mogą chwilowo stracić jakiekolwiek uczucia do ukochanej osoby. Ponadto Skorpion zakochuje się raczej powoli i może zmienić zdanie w dowolnym momencie i przestać budować z tobą relację.

Rak

Rzadko też udaje się zdobyć miłość Raka. Wynika to z faktu, że ludzie spod tego znaku zodiaku, podobnie jak Wodniki, są w stanie kochać tylko na początku związku. Są oni zdolni do zalotów romantycznych, ale do momentu, kiedy związek naprawdę staje się poważny. Tacy ludzie też nie lubią spontanicznych relacji – żyją zawsze „zgodnie z planem”.

Główne zdjęcie: google.com