Rozpoznasz ich po smutnej twarzy i opuszczonej głowie. Na pierwszy rzut oka widać, że są nieszczęśliwi. Te znaki zodiaku często płaczą, bardzo się martwią i boją się wszystkiego. Sprawiają wrażenie zranionych i cierpiących. Charakteryzuje ich pesymistyczne podejście do życia. Ludzie pod tymi znakami zodiaku są po prostu nieszczęśliwi z natury.

Najbardziej niefortunne znaki zodiaku

Szczęście zależy od wielu czynników. Najczęściej wspomina się o zdrowiu, rodzinie i pieniądzach. Nie zapominajmy jednak, że wiele zależy od tego, jak postrzegamy świat i co się z nami dzieje. W zależności od naszego podejścia i charakteru będziemy smutni i załamani lub zmotywowani do walki i zmiany. Ludzie o tych znakach zodiaku należą do pierwszej grupy. Zawsze są nieszczęśliwi.

Panna

Ludzie z zodiaku Panna żyją w ciągłym napięciu. Lubią obciążać się problemami i czują się odpowiedzialni za cały świat. W tym stanie nie można normalnie funkcjonować zbyt długo. Ludzie spod tego znaku uwielbiają wcielać się w rolę męczenników i ofiar. Są przekonani, że muszą poświęcić się dla innych. Często po prostu nie mogą cieszyć się życiem ani o siebie zadbać. Wolą żyć z problemami całego świata i zamartwiać się. Panna jest perfekcjonistką. Nie ma nic dobrego dla nich. Dlatego czują się sfrustrowani i nieszczęśliwi. Chociaż są bardzo ostrożni i sumienni, nie potrafią zaprowadzić porządku w swoim życiu. Chociaż bardzo się starają, cały czas coś idzie nie tak.

Rak

Osoby spod tego znaku prawie nigdy nie są szczęśliwe. Raki to bardzo przesądni ludzie. Wszędzie widzą złe znaki i kłopoty. Co więcej, są bardzo niepewni siebie. Mają wiele wątpliwości co do swoich kwalifikacji czy urody. Bardzo niska samoocena źle wpływa na ich samopoczucie. Są podatni na uzależnienia, przez co są jeszcze bardziej nieszczęśliwi. Cierpią również z powodu pozostawania w tle, chociaż nie można zaprzeczyć, że stawiają się w takim miejscu. Rak czuje się niezrozumiany i niedoceniany.

Bardzo nerwowo reagują na każdą krytykę, a nawet uwagę. Często traktują to jako osobistą zniewagę. Nawet całkowicie neutralne słowa mogą zinterpretować tak, aby można było się na nie obrazić.

Ryba

Wrażliwe Ryby należą do najbardziej nieszczęśliwych ludzi. Dzieje się tak, ponieważ są bardzo egocentryczni. Czują ciągłą potrzebę analizowania każdej najmniejszej rzeczy. Są wobec siebie bardzo krytyczni. Osoby spod tego znaku są również niezwykle skryte i trudno im znaleźć partnera lub przyjaciół. Dlatego są bardzo samotni. Wszystko to sprawia, że są nieszczęśliwi w życiu.

Główne zdjęcie: google.com