Nie każdy może kochać tak bardzo, jak często jest napisane w historiach miłosnych. Ponieważ każdy z nas wyraża swoje uczucia na swój sposób. Niektórzy ludzie nawet nie wiedzą, czym jest miłość. Oto 5 znaków zodiaku, które często są „nie w temacie”.

Bliźnięta

Romans, ciepłe wyznania miłości - na pewno nie chodzi o Bliźnięta. Nigdy nie doczekasz się od nich „kocham cię”. Wszyscy wiedzą, że Bliźnięta nie są lekkomyslne, lubią skłamać i w tym nie mają sobie równych. Na samym początku związku Bliźnięta pokażą się z jak najlepszej strony, otoczą swoją uwagą i troską, ale gdy tylko cel zostanie osiągnięty, wyobrażone uczucie szybko „zniknie”.

Bliźnięta są dynamiczne, więc bardzo rzadko marzą o dzieciach, weselach, codziennej rutynie i z pewnością nie postrzegają siebie jako kochającej i opiekuńczej gospodyni domowej. Bliźnięta wymagają troski, uwagi i miłości od innych, ale oni sami nie kiwną palcem. Niestety oboje będą musieli pracować w małżeństwie, bo Bliźnięta uwielbiają otrzymywać, ale nie dawać. Bliźnięta boją się odpowiedzialności, dlatego najczęściej szukają powodów, by nie iść do pracy i pozostać w domu.

Koziorożec

Koziorożec jest bardzo pracowity, więc najczęściej Koziorożec praktycznie nie ma czasu na doświadczenia miłosne. Jeśli uda się w nich znaleźć bratnią duszę, nie oczekuj gwiazd z nieba. W swojej ciągłej pracy Koziorożec czasami zapomina o tym, kto naprawdę potrzebuje opieki i uwagi. Koziorożec jest stabilny i nudny, więc czasami nie jest łatwo go poruszyć.

Jeśli Koziorożec jest zainteresowany swoim partnerem, udaje mu się działać bez zainteresowania, jak mówią „bez iskry”. Na pytanie: „Dlaczego nie zwracasz na mnie uwagi?”, odpowiada z niewzruszoną miną: „Jesteśmy razem, czego jeszcze chcesz?”. Nie powinieneś kłócić się z tą upartą osobą, jedynie się zdenerwujesz.

Wodnik

Wodnik kocha wolność, dlatego wolą związek bez zobowiązań. Pomogą bratniej duszy we wszystkim, wesprą, ale jeśli związek się nie powiedzie, nie będą tego tolerować i odejdą. Wodnik może kochać, ale tylko na początku związku. Po zakończeniu romantycznego okresu, jeśli Wodnik poczuje się znudzony, ucieknie, nie oglądając się za siebie. Nuda w związku z Wodnikiem jest podobna do kredytu hipotecznego. Trudno nie zakochać się w charyzmatycznym Wodniku, ale jego uczucia wystarczą dokładnie na rok, potem wszystko gaśnie, a czasem na zawsze.

Skorpion

Nieufny Skorpion jest bardzo wymagający i surowy, nie tylko w biznesie, ale także w relacjach. Nie lubi, gdy się mu sprzeciwia. Na pewno nie doczekasz się ciepłych deklaracji miłości do ostatniego tchu. To nie jest w duchu Skorpiona. Przygotuj się na ciągłą próbę we wszystkim i o każdej porze dnia. Po upewnieniu się, że odpowiednią osobą, Skorpion powoli zacznie ci się przyglądać. Skorpion nie złoży propozycji małżeństwa bez odpowiedniego przemyślenia, zajmie mu to 3 lata, a może całe 5 lat. Oczywiście to od Ciebie zależy, czy w ogóle warto angażować się w związek ze Skorpionem.

Rak

Chociaż ten znak zodiaku jest symbolem rodziny i jest w stanie otoczyć cię troską i uwagą, z trudem może się zakochać. Nigdy nie dowiesz się od niego na pewno, co trzyma w sercu. Rak lubi opiekować się innymi, ale nie potrafi kochać. Rak jest nieco podobny do Koziorożca, ponieważ nie lubi spontaniczności. Woli, żeby wszystko było tak, jak powinno, w porządku. Nie oczekuj emocji po Raku, nie doczekasz się.

Główne zdjęcie: volkovysk.by