Georgina oraz Kayla pochodzą z Anglii i są nierozłączne jak papużki. Robią wszystko razem a nawet chcą wyglądać tak samo! Wszyscy uważają, że jest to bardzo kontrowersyjne oraz szokujące. Matka wraz ze swoją córką wydały już na ten cel ponad 250 tysięcy złotych.

Zatanawiacie się pewnie, na co wydać można tyle pieniędzy? Otóż w ich przypadku były to operacje powiększenia biustu, sztuczne opalanizny, powiększanie ust, przedłużanie włosów oraz paznokci, wybielanie zębów, powiększanie kości policzkowych, wstrzykiwanie botoksu oraz makijaż permanentny.

Źródło: chwilesloneczne

Wygląda na to, że postanowiły one zmienić się całkowicie. Kobiety pragną bardzo wyglądać dokładnie tak, jak wygląda jedna z angielskich modelek - Katie Price. Jej uroda jest według nich idealna i jest wzorem do naśladowania i to dlatego obie się tym wzorują. Czy widzicie aby chociaż jedna z nich nawet minimalnie wyglądała jak ta modelka?

Kayla - 20 latka wyjawiła, iż od kiedy skończyła 17 lat zarabia ze striptizu i ani trochę nie widzi w tym nic złego. Otwarcie mówi, iż w klubie w którym pracuje znalazła mężczyznę, który zaczął dawać jej spore sumy pieniędzy. Za te pieniądze kupowała ona bieliznę, a całą resztę wydawała na bardzo drogie operacje plastyczne. Pierwszą z tych operacji było wielokrotne powiększanie biustu, gdy ukończyła ona pełnoletność. Teraz jej biust jest o kilka dobrych rozmiarów większy.

Źródło: chwilesloneczne

Czy jej mam nie ma nic przeciwko?

Okazało się, że wcale nie przeszkadza jej praca jej córki, ani jej sponsorzy oraz fakt, iż zdejmuje ona ubrania dla spragnionych jej ciała mężczyzn. Twierdzi, że jeżeli jest to skuteczna metoda na pozyskanie funduszy na operacje, i perfekcyjny wygląd, to ma zamiar ją w tym całkowicie wspierać.

Źródło: chwilesloneczne

Żadna z nich absolutnie nie wygląda tak jak wyglądała kilka lat temu, przed tymi wszystkimi zabiegami, lecz to jeszcze nie jest koniec ich metamorfoz. Przed końcem tego roku obie mają zamiar powiększyć sobie pośladki oraz ponownie powiększyć usta i biust. Córka Georginy jest także w trakcie poszukiwania kolejnego sponsora. Powodem jest to, że wygasła umowa z dotychczasowym sponsorem, ponieważ jego żona odkryła jego tajemnice oraz to, na co wydaje on takie ilości pieniędzy. Wygląda na to, iż ten fakt niezbyt ją zachwycił.

Główne zdjęcie: chwilesloneczne.blogspot.com