Mama nie boi się ryzykować dla swoich dzieci, bez względu na to, jak niebezpieczna jest sytuacja. Ta zasada obowiązuje również w królestwie zwierząt. Oto bardzo pouczający przykład.

Dzieci bawiły się na placu budowy i znalazły tam sześć małych szczeniąt. Małe miały zaledwie kilka dni i trzymały się razem, żeby się ogrzać. W zasięgu wzroku nie było żadnych dorosłych psów.

Chłopaki zabrali szczenięta do domu i tam zdali sobie sprawę, że dzieci potrzebują specjalnej opieki. Rodzice zadzwonili do oragnizacji Hope for Paws. A kiedy ekipa przyjechała, wrócili na plac budowy, może pojawiła się mama szczeniąt. I była tam!

foto: mimimetr.me

Pies był bardzo głodny, ale nie wziął kawałka z rąk ratowników. Gdy próbowali zabrać go z placu budowy, pies zareagował bardzo agresywnie. Pies był sam, ale nawet nie zamierzał się ruszyć. A potem ratownicy zrozumieli, co muszą zrobić.

foto: mimimetr.me

Pokazali psu, że młode są bezpieczne. Kiedy matka zobaczyła swoje szczeniaki, jej zachowanie zmieniło się radykalnie. Stała się bardziej przyjazna i natychmiast rzuciła się na jedzenie.

foto: mimimetr.me

Po zjednoczeniu psiej rodziny wszystkie jej członkowie zostały wysłane do weterynarza.

foto: mimimetr.me

Wszystkie psy były zdrowe.

Teraz szczenięta rosną i wracają do zdrowia, a ich mama się nimi opiekuje. Wszyscy czekają, aby trafić do dobrych właścicieli.

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: mimimetr.me