Och, ci Whitney Houston i Kevin Costner ... W mojej rodzinie wszystkie dziewczyny dobrze śpiewały - siostra, mama i babcia. A kiedy gdzieś w latach 90-tych obejrzały film „The Bodyguard”, przez długi czas w naszym domu nie słyszałem nic poza:

"Don't make me close one more door,

I don't wanna hurt anymore!”

foto: google.com

Piosenka eksplodowała jak bomba, to było coś niewyobrażalnego, śpiewali ją nawet ci, którzy w ogóle nie potrafili śpiewać. I tu zasługa nie tylko samej piosenki, ale i filmu – ta historia miłosna niesamowicie głęboko zapadła w serca naszych kobiet.

Czasami piszę o utalentowanych młodych wokalistach, którzy próbują (lub próbowały) włamać się na scenę, a w komentarzach do jednego z artykułów zapytano mnie, czy słyszałem Olesię Matakową w ukraińskiej edycji X-Factor.

Jak się okazało, nie słyszałem. Pierwszy występ tej dziewczyny w eliminacjach tego konkursu jest więcej niż godny uwagi.

Poznajcie Olesię, która wyszła na scenę z uśmiechem i powiedziała, że ​​zaśpiewa piosenkę Whitney Houston „I Have Nothing”.

Zaczęło się piękne wprowadzenie, dziewczyna zaczęła śpiewać. Doskonała wymowa po angielsku, piękny, czysty głos ... Jeśli zamkniesz oczy, trudno sobie wyobrazić, że śpiewa ona nie w swoim języku rodzimym.

foto: google.com

Jurorowi Iwanowi Dornowi od pierwszych słów piosenki zaczęła opadać szczęka. Widać było, pod jak wielkiem wrażeniem byli wszyscy członkowie jury i to zrozumiałe.

foto: google.com

Gdy tylko Olesia doszła do refrenu, ludzie w sali podskoczyli z miejsc.

foto: google.com

Filigranowe sterowanie głosowe! W porównaniu z rysunkiem powiedziałbym, że artysta umie pięknie malować różnymi kolorami, po mistrzowsku oddaje półtony i subtelne odcienie.

Nie będę wchodził w szczegóły, oglądając poniższy film, sami zrozumiecie wszystko ...

Nino Katamadze w pewnej chwili zapiszczała z przyjemności, a jej pochwała nie jest pustym dźwiękiem.

Przy ostatnich nutach sędziowie już bili brawa, stojąc razem z resztą publiczności (publiczność, jak się wydaje, nie usiadła po wysłuchaniu pierwszego refrenu).

foto: google.com

Nie mogąc powstrzymać swoich emocji, Olesia wybuchnęła płaczem. Na konkurs ten dotarła z wielkimi „przygodami” i była bardzo zadowolona, ​​że ​​wciąż może tu być – emocje z tego, jak została przyjęta, po prostu przepełniały dziewczynę.

Wszyscy sędziowie powiedzieli oczywiście „Tak!”. A Nino Katamadze, by docenić taki występ, powtórzyła to słowo ponad dziesięć razy!

Radosna i wzruszona Olesia za kulisami wpadła w uścisk prezentera, który wypowiedział też do dziewczyny wiele ciepłych, przyjemnych słów.

Poniżej znajduje się nagranie – mam wielką nadzieję, że spodoba się tym, którzy go nie widzieli, a ci, którzy go już widzieli, chętnie posłuchają ponownie i przypomną sobie, jak było. Sama piosenka jest w przedziale czasowym 1:51 - 6:01.

Source: youtube.com

Moim zdaniem ta dziewczyna zdecydowanie ma talent i żałuję, że nie zbiera ona jeszcze wielkich sal do swoich solowych występów. Jeśli jesteś zainteresowany, poszukam informację i napiszę o tym, jak rozwinęło się życie tej wokalistki.

Życzymy Olesi Matakowej, by wszystko się ułożyło w jej życiu!

Udostępnij to nagranie znajomym i napisz swoją opinię – może to być przydatne dla innych osób.

Główne zdjęcie: google.com