Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Baran nie kłamie. Cierpi z powodu swojej prostolinijności, która stwarza dla niego wiele problemów, ale rzeczywistość jest taka, że powie ci wszystko, co o tobie myśli. Jeśli nie podoba ci się to, co mówi o tobie twój przyjaciel lub partner spod znaku Barana, zgadnij co? Po prostu go to nie obchodzi.

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Ten towarzysz nie przejmuje się tak bardzo, co o nim myślisz, że nie powstrzymuje się, nie okazuje ci cierpliwości ani tolerancji. Wada Byka to jego obojętność i obojętność na twoją reakcję na cokolwiek. Najważniejsze dla niego jest to, że nikt nie zakłuca jego spokój, reszta to rzecz drugorzędna.

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Miłym, wrażliwym, zdezorientowanym Bliźniętom brakuje tolerancji. Ci zaawansowani myśliciele mają punkty zwrotne i gdy tylko przekroczysz pewną granicę wobez z Bliźniąt, mogą nagle wyrzucić cię ze swojego życia i zachowywać się, jakby nic się nie stało.

Panna (23 sierpnia - 22 września)

W tajemnicy Panna przeżywa zbyt wiele, a ta wrażliwość powoduje, że wznosi ściany wokół swojego serca. Jej mechanizm samoobrony oznacza brak emocji, bez względu na to, co robisz lub mówisz. Jedynym problemem jest to, że jej pozycja nie dawania nic w zamian może również objawiać się podłością, brakiem cierpliwości i ukłuciami, co czyni ją jednym z najbardziej obojętnych znaków zodiaku.

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Strzelec może wydawać się naiwny, ale uwielbia być obojętny. Strzelec kocha świat we wszystkich jego przejawach i stara się żyć tu i teraz, więc nie waż się marnować jego cenny czas - odwróci się od ciebie tak szybko, że nie zrozumiesz, że przez cały ten czas komunikowałeś się z nieczułym i nieuważnym kawałkiem lodu.

Główne zdjęcie: google.com