Lista zawiera podstawowe cechy moralne, które uczynią każdą osobę atrakcyjną w rozmowie.

1. Umiejętność słuchania

Czasami naprawdę się chcę, aby osoba nie przerywała przemówienia pytaniami, ale uważnie słuchała do końca. Oczywiście, niemy rozmówca raczej nikogo nie zadowoli, ale cierpliwość i współczucie wyraźnie dodadzą tobie zalet.

2. Gotowość do nowego

Ten punkt dotyczy możliwości, które otwierają się przed tobą w nowym związku. Twój ukochany pokocha to, jeśli chcesz spędzić z nim czas na równi. Przygotuj się na eksperymenty, nowe znajomości i zajęcia. Oprócz głównych zalet będziecie miec znacznie więcej wspólnych zainteresowań.

3. Poczucie humoru

Wychodzenie z każdej sytuacji w radosny sposób - co może być lepszego? Nie bój się śmieszyć, szczególnie w nowym towarzystwie, a liczba Twoich zwolenników wzrośnie.

4. Kontakt dotykowy

Nie chodzi nam teraz o dotykanie z konotacją seksualną, ale o tym, jak dotykasz osobę, kiedy ją widzisz, kiedy odporowadzasz ją do dzwi, gdy siedzisz obok niej. Kontakt dotykowy pozwala poczuć rozmówcę, że jest dla Ciebie ważny.

5. Świadomość

Długoterminowe relacje przetrwają właśnie dzięki tej właściwości: kiedy osoba może wziąć odpowiedzialność za swoje błędy i działąnia. Tylko niedojrzali ludzie zaczynają szukać wymówek i bronić się, aby zrzucić winę. A świadomi ludzie wiedzą, jak usłyszeć partnera, szczerze przeprosić i wyciągnąć wnioski.

Główne zdjęcie: google.com