Pisarka i psycholog narracji Christine Schonwald wymieniła najpopularniejsze znaki zodiaku, które najłatwiej nawiązują przyjaźni, informuje YourTango.

Na przykład to naturalne, że Lwy są liderami. Są przyjaźni, towarzyscy i zwykle lubiani przez otaczających ich ludzi. Mają cechy, które pomagają im stać się popularnymi: optymizm, energię i życzliwość. Co ciekawe, im więcej miłości i troski otrzymują, tym więcej dają.

Strzelec swoją miłością do życia jest w stanie zarażać innych. Jest otwarty i ma niesamowite poczucie humoru. Jest również bardzo miły i hojny.

Ryby są gotowe zrobić dla ciebie wszystko. Egoizm nie dotyczy ich. Są niesamowicie kreatywni i dobrze dogadują się z każdym.

Baran z łatwością zostałby nagrodzony za bycie „najlepszym na wszystkich frontach”. Trudno ich nie kochać za awanturnictwo i radość.

Uwielbiają rywalizować, ale osoby wokół nich zwykle się tym nie przejmują. Z reguły patrząc na Barana, chcą też stać się lepsi. Energia ludzi urodzonych pod tym znakiem przyciąga do nich przyjaciół.

Bliźnięta są wysoce przystosowalne społecznie i mogą łatwo znaleźć wspólny język z każdym. Inni ludzie czują się wokół nich bardziej interesujący i znaczący. Są w stanie szybko uwolnić cię od złego nastroju.

Waga jest popularna, ponieważ jest bardzo miła. Ważne jest, aby byli w centrum uwagi wszystkich. Z reguły przedstawiciele tego znaku są zainteresowani posiadaniem wielu przyjaciół i byciem lubianym przez wszystkich.

Główne zdjęcie: google.com