Mieszkanka Indonezji Pushpa Devi wyróżnia się wyglądem. Ze zdjęć i filmów, które publikuje na swoim Instagramie, można by pomyśleć, że ma zaledwie 25 lat. Ale według worldofbuzz.com kobieta z Dżakarty ma w rzeczywistości 53 lata.

foto: lemurov.net

Niecodzienny wygląd sprawił, że stała się popularna - ponad 500 tysięcy osób subskrybuje konto nie starzejącej się Indonezyjki. Ludzie prawie nie wierzą, że wychowuje wnuka. Ale zdjęcia z przeszłości dowodzą, że kobieta rzeczywiście ma ponad pięćdziesiątkę.

foto: lemurov.net

Devi opowiada, że młodzi faceci często próbują ją poznać. Ale ona odmawia wszystkim. Wszystko dzięki temu, że kobieta ma ukochanego małżonka, z którym jest razem od wielu lat. Z nim Pushpa ma dwóch synów. Są już dorośli i mają własne rodziny.

foto: lemurov.net

Ludzie próbują zrozumieć, na czym polega sekret niekończącej się młodości Pushpy Devi. Ona sama nie ma odpowiedzi. Najprawdopodobniej chodzi o dobrą genetykę, prawidłowe odżywianie i dużo wody. Devi nieustannie angażuje się również w sport. Bez sprawności fizycznaej nie czuje się pełna.

foto: lemurov.net

Gwiazda Instagrama spędza wolny czas ze swoim wnukiem, który urodził się w 2020 roku, lub w sieciach społecznościowych.

Od niedawna kręci wideo na TikToka. Chodzi również na tańce, co pomaga jej utrzymać ciało w doskonałej formie.

Główne zdjęcie: lemurov.net