W 2014 roku kobieta o imieniu Becky Allen, już matka trzylatki, ponownie zaszła w ciążę. Ta wiadomość uszczęśliwiła ją i jej męża, małżonkowie marzyli o dużej rodzinie. Ale pierwsze badanie USG przyniosło im wielką niespodziankę - para wkrótce spodziewała się trojaczków. Ta wiadomość nieco ich oszołomiła . Kobieta urodziła całe dziewięć tygodni przed terminem, maluchy ważyły po około kilogramie. Na szczęście dzieci żyją teraz z jeszcze mniejszą wagą ciała niż te dzieci. Lekarze byli zdumieni tym, jak podobne były dzieci - nie można ich było odróżnić, nawet plamy pigmentowe się pokrywały.

foto: jemchyjinka.ru

Dzieje się tak tylko w przypadku identycznych bliźniaków. Czy jest to możliwe w przypadku trojaczków? Genetyka zbadała ten problem i odkryła, że przypadek jest niezwykle rzadki, ale prawdziwy. Jedno zapłodnione jajo można podzielić nie tylko na dwa, ale nawet na trzy zarodki, chociaż jest to możliwe tylko w jednym przypadku na dwieście milionów. Postanowili sprawdzić synów Becky za pomocą testu DNA, który dał odpowiedź - dzieci są identyczne.

foto: jemchyjinka.ru

foto: jemchyjinka.ru

Takie rzadkie zdarzenie przyniosło rodzinie sławę. Prasa zainteresowała się trojaczkami, rodzinę oblegali dziennikarze. Ale raczej utrudniało to życie rodzinie i nie przyniosło korzyści. W tym czasie dwudziestotrzyletnia Becky Allen ledwo radziła sobie z czwórką dzieci, a w tym trudnym czasie opuścił ją również jej mąż. Zapewniał rodzinie pewną pomoc finansową, ale tylko matka zajmowała się wychowywaniem potomstwa. To prawda, że jej najstarsza córka bardzo ją wspiera i pomaga, ponieważ teraz ma już osiem lat.

foto: jemchyjinka.ru

foto: jemchyjinka.ru

Pięć lat później chłopcy nie przestali być do siebie uderzająco podobni. Na początku tylko mama wiedziała, jak je rozróżnić - oczywiście Becky nie była w stanie pomylić swoich dzieci, bez względu na to, jak były podobne, zawsze były niuanse. Teraz różnice stały się trochę większe, ponadto chłopaki mają zupełnie inne charaktery, więc teraz nie są myleni przez innych członków rodziny.

foto: jemchyjinka.ru

foto: jemchyjinka.ru

Bez względu na to, jak podobni są jej synowie, każdy z nich ma wyjątkową osobowość. Dzieci bawią się we czwórkę - razem ze starszą siostrą, i we własnym męskim gronie, wybierając rozrywkę aktywną - jazdę na skuterach, piłkę nożną i tak dalej.

foto: jemchyjinka.ru

Teraz życie Becky toczy się pełną parą - udaje jej się wiele, w tym studiować pielęgniarstwo. To jej stare marzenie, później kobieta chce pracować w szpitalu położniczym, gdzie została matką swoich chłopców. Podziwia pracę personelu medycznego tej placówki i jest im niezwykle wdzięczna.

foto: jemchyjinka.ru

foto: jemchyjinka.ru

Pozostaje życzyć jej siły, cierpliwości i mądrości, które bardzo pomogą na tej trudnej, ale niezwykle interesującej ścieżce życia. Patrząc na zdjęcia Becky z dziećmi, od razu wierzysz, że wszyscy są wspaniałymi ludźmi.

foto: jemchyjinka.ru

foto: jemchyjinka.ru

foto: jemchyjinka.ru

Główne zdjęcie: jemchyjinka.ru