Według astrologów to właśnie ci przedstawiciele znaków zodiaku zazwyczaj mają motyle w brzuchu.

Znak zodiaku wpływa na życie człowieka na różne sposoby. To jest stosunek do życia, wydajności i miłości. Astrolodzy zidentyfikowali trzech przedstawicieli kręgu zodiakalnego, najbardziej romantycznych na tle innych.

Waga

Urodzeni pod znakiem Wagi są otwarte na otaczający ich świat - doskonale czują innych, łatwo znajdują wspólny język z ludźmi, są romantyczne do szaleństwa. Zawsze są otoczone przyjaciółmi i znajomymi, a także dosłownie przyciągają uwagę płci przeciwnej.

Komuś ich czułość i ciągłe okazywanie uczuć wybranemu partnerowi może wydawać się udawane, ale tak nie jest. U Wagi wszystko jest prawdziwe, potrzebuje miłości jak powietrza, nie może bez niej żyć. Dlatego szczególnie trudno jest im rozstać się z bliskimi. Marzą o rodzinnym szczęściu i są gotowe oddać z siebie wszystko ze względu na drugą połowę.

Rak

Bardzo wrażliwi, emocjonalni i romantyczni przedstawiciele znaku Raka - muszą kochać i być kochanymi, uwielbiają czułość i okazywanie uczuć. Poza tym lubią być przedmiotem uwagi i obdarzać nią swojego partnera.

Wraz z wiekiem postawa wobec ukochanej osoby obejmuje też dzieci. Raki stają się bardzo troskliwymi rodzicami, ale nie przesadzają z manifestacją swoich uczuć, demonstrują swoją wrodzoną delikatność. Wrodzona empatia pomaga zrozumieć, kiedy i co powiedzieć, dzięki czemu kłótnie z bliskimi są zminimalizowane.

Raki dbają o dotyk, uściski, pocałunki, pełne miłości spojrzenia. Dla nich nie jest to dodatek, ale obowiązkowy warunek miłości.

Ryby

Ryby wiele oczekują od potencjalnego ukochanego, ale w związku zawsze są delikatne i wrażliwe, starając się otaczać troską. Przedstawiciele spod tego znaku lubią się podobać, czują nastrój swojej ukochanej osoby i wiedzą, jak sprawić przyjemność, aby zrobić odpowiedni prezent. Zakochane Ryby są bezinteresowne i hojne, lubią czuć swoją wagę w związku. Romantyczne manifestacje z ich strony zawsze będą piękne i szczere.

Główne zdjęcie: google.com