Te znaki zodiaku są bardziej rozczarowani niż zadowoleni z jakiegokolwiek wyniku. I są zmuszeni wyładowywać swoje niezadowolenie na innych.

Dowiedzmy się o kim mowa!

Wybredny król

Jeden z najbardziej towarzyskich znaków zodiaku ma wiele silnych cech charakteru. Ponieważ Lew zawsze chce być liderem, zniechęca go najmniejszy sukces konkurentów. W chwilach porażki staje się okropnym zrzędą, nie do zniesienia dla innych. Jego zazdrość zwrócona ku zwycięzcom, bardziej szczęśliwym znajomym. Osoba jest nawet w stanie pójść na małą podłość, aby odzyskać utracone pozycje.

Lew w smutnym nastroju jest szczerze nieprzyjemny. Przedstawiciel znaku, bez cienia wyrzutów sumienia, przerzuca negatywność na innych. Partner musi stale utrzymywać złudzenie, że król jest najlepszy. W przeciwnym razie skomlenie tego znaku zniszczy ich związek.

Zamknięci idealiści

Panny mogą się zniechęcać zwykłymi drobiazgami. Każde niepowodzenie ich zasmuca. Jest to szczególnie prawdziwe w sferze relacji osobistych, w których wpływa to na wartości moralne. Przygnębienie Panny jest łatwe. Wystarczy powiedzieć coś szczerze obraźliwego. Wtedy przedstawiciele znaku zamkną się na długi czas w pomieszczeniu z tabliczką „nie przeszkadzać”. Będą bez końca analizować sytuację konfliktową, szukać przyczyn jej wystąpienia. Poczucie winy może ich pochłonąć. Panny łatwo chorują z powodu załamania nerwowego.

Ci ludzie mają też sztywną wizję dobra i zła. Dlatego Panny mają tendencję do krytykowania najmniejszych odstępstw od normy. Obrońcy czystości i sprawiedliwości, rzucają się na łamiących idyllę. Ostro i ze złością wyrażają swoje niezadowolenie.

Woreczek żółciowy

Najbardziej niezadowolony z niezadowolonych. Dążenie Skorpiona do maksymalnych rezultatów jest zarówno ekscytujące, jak i przerażające. Nie można stale osiągać ideału, jednak przedstawiciele znaku nie wiedzą, jak inaczej żyć. Dążą do transcendentalnych celów, stawiają sobie i otaczającym ich wysoką poprzeczkę. Cały swój wysiłek wkładają w rozwój. Jednak życie nie zawsze zachęca pracowitych i odważnych. W takich chwilach Skorpiony stają się wręcz wściekłe. Ich irytacja na cały świat zaczyna się wylewać trującymi słowami. Jakby woreczek żółciowy pękł w środku i w ciągu kilku minut stał się agresywny. Skorpiony nie chcą słyszeć żadnego poczieszenia i wymówek: potrzebują tylko zwycięstwa, tylko najlepszego.

Nawet bliscy nie zostaną oszczędzeni w razie niepowodzenia, urządzą wielki skandal na całą okolicę. Skorpionom nigdy nie powinno się wchodzic w drogę. Dosłownie odgryzą nogę. Albo będą patrzeć tak, że nie chce już po tym żyć.

Moralizator

Zdecydowani Koziorożce często stają się nudziarzami. W takich momentach ich pesymizm rozprzestrzenia się na innych jak infekcja. Aby poradzić sobie z wrodzonym pesymizmem, Koziorożce muszą być stale w ruchu. Są samokrytyczni wobec własnych osiągnięć, sukcesy innych widzą o rząd wielkości wyżej. Ciągle myślą, że życie ich omija. Niezadowolenie znaku przejawia się w nadmiernych wymaganiach. Typowa sytuacja dla Koziorożca - przełożeni nękają swoich podwładnych moralnie i czepianiem się.

Co więcej, większość przedstawicieli znaku woli być odpowiedzialna tylko za siebie. Ignorują rady i zalecenia innych ludzi i rzadko wpuszczają nieznajomych do swojego życia osobistego. Koziorożce mają raczej skromny krąg przyjaciół, którzy od dawna są przyzwyczajeni do jego narzekania. Ludzie po prostu pogodzili się z wiecznym niezadowoleniem człowieka, ponieważ jego pozytywne cechy wciąż przeważają. Co więcej, narzekanie Koziorożca nikomu nie szkodzi. W przypadku tego samego Skorpiona wszystko jest znacznie bardziej skomplikowane.

Główne zdjęcie: google.com