Astrologowie powiedzieli, komu gwiazdy darowały dar jasnowidzenia.

Istnienie zdolności pozazmysłowych jest kwestią dyskusyjną, ale astrologowie uważają, że niektórzy ludzie je posiadają. Przedstawiamy TOP 3 znaki zodiaku, wśród których najczęściej znajdują się osoby obdarowane tym darem.

Rak

Astrologowie uważają, że osoby urodzone pod znakiem Raka są w stanie odczytać wszelkie informacje z zewnątrz. Potrafią wyczuć niebezpieczeństwo, przewidzieć problemy i wcześnie wykryć chorobę u ludzi. Raki dobrze analizują zdarzenia i budują łańcuchy logiczne, które prowadzą do odpowiedzi na wiele pytań. Ponadto astrologowie twierdzą, że ci ludzie dobrze chronią innych.

Panna

Panny, podobnie jak szachiści, widzą wszystko o wiele ruchów do przodu. Astrologowie są pewni, że są dobrze splecione z energią innych i wyczuwają oszukiwania. Przedstawiciele tego znaku są w stanie z góry zdemaskować oszusta - pomaga w tym naturalna intuicja. Panny poprawnie filtrują informacje i potrafią interpretować zdarzenia. Mogą unikać pewnych miejsc, ponieważ są niezwykle wrażliwe na swoją negatywną lub pozytywną energię. W tym samym czasie Panny mogą doskonale sprawdzić się w wróżeniu za pomocą kart Tarota.

Ryby

Przedstawiciele znaku Ryb czują, którzy ludzie potrzebuje pomocy i, jakby nieświadomie, starają się pomóc - mówią astrologowie. Ci ludzie mogą zmotywować osobę we właściwy sposób za pomocą jednego słowa. Ponieważ Ryby uwielbiają fantazjować, mogą mieć wizje i należy ich słuchać - mówią astrologowie. Szczególnie cenne są ch rady w dziedzinie relacji miłosnych. Ryby są również dobrymi uzdrowicielami.

Główne zdjęcie: google.com