Billy Walden, lat 18, mieszka w Lancaster w Wielkiej Brytanii. Facet uwielbia prace ręcznie, ciągle coś naprawia, majsterkuje i przebudowuje, potrafił nawet samodzielnie odrestaurować starego kampera Volkswagena. Niedawno zmienił starą zardzewiałą łódź we wspaniały pływający dom dla swojej rodziny. A wszystko to w 2 miesiące.

foto: laykni.com

Facet kupił barkę za 5000 funtów, które dała mu matka.

foto: laykni.com

„Naprawdę podobało mi się napriać tę łódź” - mówi Billy. - Fajnie jest móc stworzyć taki dom dla swojej rodziny. Wymagało to dużo żmudnej pracy, ponieważ wiele trzeba było całkowicie odbudować. Łódź powinna była kosztować około 12 000 funtów, ale ponieważ nie przeszła wszystkich testów, byliśmy w stanie kupić ją taniej. Następnie wydaliśmy około 2800 funtów, aby wyremontować wszystko w taki sposób, jak chcieliśmy. Teraz są pokoje dla wszystkich, wanna, szklane drzwi prowadzące na pokład, a nawet tanie fotele samochodowe Audi”.

foto: laykni.com

To jak domek letniskowy, tylko pływający, w którym latem można wypocząć z całą rodziną.

foto: laykni.com

Tak rozpoczął się ogrom żmudnej pracy, ponieważ prawie wszystko musiało zostać całkowicie odbudowane. Ten moment wcale nie przestraszył Billy'ego, był bardzo zainspirowany tym, jak stopniowo stara barka stawała się domem marzeń.

foto: laykni.com

Najpierw usunięto wszystkie przegrody i uzyskano otwartą przestrzeń. W niektórych miejscach do budowy ramy użyto drewnianej belki i metalowego profilu, a następnie facet zaczął ją stopniowo wypełniać.

foto: laykni.com

Kuchnia i jadalnia w łodzi wykonanej przez chłopaka. Chciał, aby wszystko było naturalne, dlatego wszystkie materiały wykończeniowe i meble zostały wykonane z drewna.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Ponadto są tu szklane drzwi prowadzące z części wypoczynkowej na pokład.

foto: laykni.com

A to jest pokój siostry Billy’ego.

foto: laykni.com

Kolejna sypialnia na pokładzie „Matildy Jane”.

foto: laykni.com

Mama i siostra zajmowały się aranżacją sypialni, ozdobiły je uroczymi zasłonami, napisami i innymi uroczymi elementami.

foto: laykni.com

A Billy zamienił sam pokład w prawdziwą oazę z miejscem do siedzenia na zewnątrz. Teraz, gdy pływający domek letniskowy jest gotowy, rodzina często na niej podróżuje.

foto: laykni.com

„Na naszej nowej łodzi przepłynęliśmy już kilkaset kilometrów wzdłuż kanału i wybrzeża. Lubimy się tak zrelaksować całą rodziną ”.

foto: laykni.com

Główne zdjęcie: laykni.com