Wszyscy nowożeńcy starają się wybrać datę swojego ślubu według pewnych zasad: piękna np. 07.07.2007, czy związana z rodziną - rodzice pobrali się tego samego dnia, czy jest to data urodzin pani młodej lub pana młodego itp. także dzisiaj większość wierzących próbuje się pobrać zgodnie z kalendarzem kościelnym, aby ich małżeństwo zostało uświęcone przez siły wyższe.

Jednak, jak pokazuje praktyka, najlepszy termin podpowie numerologia, która nie zawodziła od wielu stuleci – była wykorzystywana przez celebrytów, królów i wielkie osobistości, tworząc wspaniałe rodziny, gdyż numerologia daty ślubu to wybór numeru ważnego z punktu widzenia nauki!

Aby przewidzieć, jaki rodzaj relacji będzie między małżonkami, musisz policzyć liczbę ich małżeństwa. Na przykład pobrali się 23.07.2001. Liczymy: 2 + 3 + 7 + 2 + 1 = 15, a następnie dodajemy 1 + 5 = 6. Liczba ich małżeństwa to 6. Teraz spójrz na znaczenie.

Jedynka

W takiej rodzinie zapanuje pokój i wzajemne zrozumienie. Nigdy nie zdradzą swoich uczuć, chociaż nadejdzie taki okres w ich życiu, kiedy para będzie na skraju zerwania. Ale miłość wciąż zwycięży. Małżeństwo jest silne, mocne i trwałe. Mężczyzna czuje się najważniejszy w takiej rodzinie, ale jednocześnie szanuje i ceni swoją żonę, słuchając jej opinii. Kobieta zawsze będzie postrzegać swojego małżonka jako głowę rodziny, nie zapominając, że będzie ona szyją – gdzie odwróci się, tak i będzie.

Dwójka

Jeśli liczba rodziny wynosi dwa, można się tylko cieszyć, ponieważ zwykle tworzą ją ludzie o bardzo podobnym charakterze i temperamencie. W takiej rodzinie nigdy nie będzie żadnych problemów, ponieważ małżonkowie mają podebne wartości. Mężczyźnie w takiej parze jest wygodnie i przytulnie, ponieważ nikt nie narusza jego praw. Kobieta jest strażniczką spokoju, gotowa wiecznie czekać na swoją bratnią duszę.

Trójka

W tej rodzinie problemy często powstają z powodu wzajemnego niezrozumienia. Oboje próbują kontrolować sytuację, nie myśląc o niczym innym. Takie małżeństwo jest skazane na wieczne spory i konflikty, ponieważ tworzą je ludzie o różnych stylach życia i poglądach. Mężczyzna nie jest gotowy, aby dostrzec pragnienia i cele swojej żony, ponieważ on sam i jego wolność są dla niego najważniejsi. Kobieta zawsze będzie kochać bardziej dzieci niż swojego małżonka, co stanie się przeszkodą dla ich idealnego związku.

Czwórka

Taka rodzina będzie szczęśliwa, jeśli będzie miała wiele dzieci, ponieważ staną się zachętą do dobrego związku. Każde dziecko czyni taką rodzinę skałą, której nic i nikt nie może zniszczyć. Mężczyzna jest zdeterminowany, aby w jego rodzinie panował porządek: jego żona jest w domu przy piecu i z dziećmi, a on jest żywicielem rodziny, gotowy do poświęceń dla szczęścia rodziny. Kobieta jest zadowolona ze swojej pozycji, jest gotowa zostać w domu, zapominając o swojej karierze dla dobra dzieci i męża.

Piątka

W tym małżeństwie wszystko powinno być idealne, w tym relacje, więc każdy konflikt rozwiązują spokój i rozmowa, jest jednak jedna wada - nigdy nie przyznają, że mają do siebie jakiekolwiek roszczenia, więc całe życie żyją z urazą w swoich duszach i z uśmiechem na twarzy. Mężczyzna nie lubi, gdy mu się zaprzecza, ale zawsze zniesie, jeśli jego żona nagle pokaże publicznie charakter i tylko w domu postawi ją na swoim miejscu, ponieważ najważniejszy jest idealny związek. Kobieta poczuje wolność we wszystkim, dopóki nie stanie na przeszkodzie małżonkowi - w pracy, marzeniach itp.

Szóstka

W tej rodzinie musi być jedna główna osoba, w przeciwnym razie bardzo szybko takie małżeństwo przestanie istnieć. Dlatego takie rodziny rozpadają się, gdy dwóch liderów się zjednoczy. Chociaż jeśli ktoś jest gotowy poświęcić swoje zasady, małżeństwo będzie trwać długo. Mężczyzna w takim małżeństwie zawsze chce być u władzy i odniesie sukces. Kobieta poczuje się nieswojo w takiej rodzinie, ale będzie gotowa to znieść, jeśli będą ku temu powody.

Siódemka

Siedem to liczba rodziny, więc w takiej rodzinie zapanuje harmonia i wzajemna pomoc. Główne miejsce w takim małżeństwie zajmuje byt i stabilność finansowa, do której oboje będą dążyć. Ale gdy tylko wszystko jest idealne w domu, małżonkowie rozluźniają się i zaczynają widzieć w sobie wady, co może być powodem niezgody, a nawet rozwodu. Mężczyzna jest gotowy pójść na kompromis w sprawie szczęścia rodziny, dla niego to jest najważniejsze. Kobieta czuje się przytulnie i wygodnie.

Ósemka

Nieskończoność jest atutem takiej rodziny. Będą ze sobą nieskończenie szczęśliwi i zadowoleni, nawet jeśli napotkają przeciwności losu. Ich statek nigdy nie rozbije się o życie codzienne, ponieważ jest na ostatnim miejscu, ważniejsze jest wzajemne zrozumienie i wzajemna pomoc. Mężczyzna będzie kochał swoją bratnią duszę przez całe życie, ponieważ jego wybór jest zwykle ostrożny. Kobieta będzie karmić się miłością męża, czując się szczęśliwą.

Dziewiątka

Nie jest to dobra liczba na idealne małżeństwo. Kłopoty mogą wynikać z niewystarczającej uwagi jednego z partnerów na drugiego. Najprawdopodobniej przyczyną tego będzie biznes lub praca lub inna sprawa, ale nie mniej ważne motywy dla małżonka, aby zaniedbać interesy drugiej połowy. Mężczyzna jest karierowiczem, dla niego rodzina zawsze będzie na drugim planie. Kobieta będzie nieszczęśliwa w takiej rodzinie, jeśli nie odnajdzie się w czymś innym.

Główne zdjęcie: leprechaun.land