Wielu ma przyjaciół, których nazwiska są oznaczone w notatnikach jako „niewiarygodne”. Często na taką uwagę wystarczy jedna lub dwie niespełnione obietnice. Ale to nie do końca prawda.

Tak więc Rak nie stawia sobie za cel oszuka. Według astrologów podlegają oni wahaniom nastroju, a co za tym idzie - opinii. Popierając jakiś pomysł, mogą po chwili zastanowienia uznać go za nieopłacalny. Ale towarzysze, widząc początkową reakcję, nie mogą tego zrozumieć. W ten sposób rodzą się pretensje, nieporozumienia.

Jeszcze bardziej zagmatwana sytuacja z Wodnikiem. To bardzo pomocni ludzie. I po prostu nie mogą powiedzieć „nie” tym, którzy zwracają się do nich o pomoc. Dla nich nie ma nic dziwnego, że spóźnią się na wesele, ponieważ zabierali do szpitala swojego starszego sąsiada. A na weselu jest kierowcą auta młodej pary.

Przedstawiciele znaku Ryb bija się z myślami. Oni, podobnie jak Wodnicy, nie mogą odmówić przyjaciołom. Ale chodzi o to, że te znaki zodiaku są często niezdecydowanymi ludźmi. „Nie z tego świata” - mówią o nich. A im bardzo trudno jest spełnić obietnicę. Ale jeszcze trudniej jest odmówić swoim znajomym. Okazuje się więc, że przez niezdecydowanie nie zasługują na pochlebną opinię ludzi.

Główne zdjęcie: google.com