Pies o imieniu Bentley zmienił czterech opiekunów. A wszystko z powodu napadów lęku, które mieli wpływ na zachowanie psa. To one sprawiły, że jego przebywanie w domu opiekunów stało się po prostu „niewygodne”. Ale w domu kobiety-opiekuna, która miała na imię Catharra Taylor, Bentley był naprawdę szczęśliwy.

Na początku kobieta miała pewne trudności. Chodzi o to, że pies o wadze 50 kilogramów i o potężnym wzroście z trudem mógł znaleźć dla siebie miejsce w dwupokojowym mieszkaniu. Ale Katarra nie poddała się i starała się zapewnić sobie i Bentleyowi wygodne życie.

foto: lemurov.net

Jej wysiłki nie poszły na marne. Katarra sprzedała swoje mieszkanie i kupiła kamienicę i przylegające do niej podwórko.

foto: lemurov.net

Taylor musiała zmienić wygląd podwórka. Ta sprawa zajęła jej wiele czasu. Chodzi o to, że kobieta nie zrezygnowała ze swojego pomysłu, bowiem chciała założyć na podwórku mały trawnik dla swojego czworonożnego przyjaciela. Było to zadaniem bardzo trudnym, albowiem grunt był zalany betonem.

foto: lemurov.net

Jednak kobieta świetnie sobie poradziła z tym problemem. Bardzo jej w tym pomagał jej chłopak Nick. Usunięcie pokrycia betonowego zajęło im kilka godzin. Grunt został całkowicie oczyszczony z betonu, a następnie na podwórku został założony wspaniały trawnik. Pies był zachwycony nowym mieszkaniem oraz podwórkiem. Teraz biega po trawniku i codziennie na nim leży.

foto: lemurov.net

Jednak nawet zmieniające się warunki nie usunęły niepokój, który występował u Bentleya. Ale Taylor wcale nie martwi się zachowaniem psa, który został dla niej najlepszym przyjacielem.

foto: lemurov.net

Kobieta szczerze mówi o swoim psie: „Czasami zachowuje się jak uroczy głupiec, a po pewnym czasie zamienia się w narzekającego starca”. To właśnie życie!

Główne zdjęcie: lemurov.net