Ci znaki zodiaku są częściej rozczarowani niż zadowoleni z jakiegokolwiek wyniku. I są zmuszeni wyładowywać swoje niezadowolenie na innych.

Dowiedzmy się o kim mowa!

Wymagający król

Jeden z najbardziej towarzyskich znaków zodiaku ma wiele mocno uderzających cech charakteru. Ponieważ Lew zawsze chce być liderem, zniechęca go najmniejszy sukces konkurentów. W chwilach porażki staje się strasznym zrzędą, nie do zniesienia dla innych. Jego zazdrość nakierowana na zwycięzców, bardziej udanym znajomym. Osoba taka jest nawet w stanie pójść na małą podłość, aby odzyskać utracone pozycje.

Lew w przygnębionym nastroju jest dość nieprzyjemny. Przedstawiciel znaku, bez cienia wyrzutów sumienia, transmituje negatywne emocje na innych. Partner musi stale utrzymywać pozory, że król jest na topie. Nawet jeśli chwilowo jest inaczej. W przeciwnym razie narzekanie tego aroganckiego kota zniszczy ich związek.

Zamknięci idealiści

Panny potrafią się zniechęcić zwykłymi drobiazgami. Wszelkie niepowodzenia przygnębiają ich. Jest to szczególnie prawdziwe w sferze relacji osobistych, w których wpływa to na wartości moralne. Zrazić Pannę jest łatwo. Wystarczy powiedzieć coś szczerze obraźliwego. Wtedy przedstawiciele tego znaku zamkną się na długi czas w pomieszczeniu z napisem „nie przeszkadzać”. Będą bez końca analizować sytuację konfliktową, szukać przyczyn jej wystąpienia. Poczucie winy może ich pochłonąć. Panny łatwo chorują z powodu załamania nerwowego.

A ponadto ci ludzie mają sztywną wizję dobra i zła. Dlatego Panny mają tendencję do krytykowania najmniejszych odstępstw od normy. Obrońcy czystości i sprawiedliwości, rzucają się na przestępców idylli. Ostro i ze złością wyrażają swoje niezadowolenie.

Woreczek żółciowy

Najbardziej niezadowolony z niezadowolonych. Dążenie Skorpiona do maksymalnych wyników jest zarówno ekscytujące, jak i przerażające. Nie można stale osiągać idealnego wyniku, jednak przedstawiciele znaku nie wiedzą, jak inaczej żyć. Dążą do transcendentalnych celów, stawiają sobie i otaczającym ich wysoką poprzeczkę. Cały swój wysiłek wkładają w rozwój. Jednak życie nie zawsze wynagradza pracowitych i odważnych. W takich chwilach Skorpiony stają się wręcz wściekłe. Ich irytacja na cały świat zaczyna się wylewać trującymi słowami. Wyglądało to tak, jakby woreczek żółciowy pękł w środku i w ciągu minuty uczynił ich agresywnymi. Skorpiony nie chcą słyszeć żadnych pocieszeń i wymówek: potrzebują tylko zwycięstwa, tylko najlepszego.

Nawet bliscy nie zostaną oszczędzeni w razie niepowodzenia, urządzą wielki skandal na całą okolicę. Skorpionom nigdy nie powinny się wchodzic w drogę.

Moralizator

Celowe Koziorożce często stają się marudnymi nudziarzami. W takich momentach ich pesymizm rozprzestrzenia się na innych jak infekcja. Aby poradzić sobie z wrodzonym pesymizmem, Koziorożce muszą być stale w ruchu. Są samokrytyczni wobec własnych osiągnięć, sukcesy innych oceniają bardziej łagodnie. Ciągle myślą, że życie ich omija. Niezadowolenie znaku przejawia się w nadmiernych wymaganiach. Typowa sytuacja Koziorożca ma miejsce, gdy menedżerowie nękają swoich podwładnych.

Co więcej, większość przedstawicieli znaku woli być odpowiedzialna tylko za siebie. Ignorują rady i zalecenia innych ludzi i rzadko wpuszczają nieznajomych do swojego życia osobistego. Koziorożce mają dość skromny krąg przyjaciół, którzy od dawna są przyzwyczajeni do jego narzekania. Ludzie po prostu pogodzili się z wiecznym niezadowoleniem człowieka, ponieważ jego pozytywne cechy wciąż przeważają. Co więcej, narzekanie Koziorożca nikomu nie szkodzi. W przypadku na przykład Skorpiona wszystko jest znacznie bardziej skomplikowane.

Główne zdjęcie: volkovysk.by