Baran

Jeśli powierzyłeś tajemnicę Baranowi, staraj się go nie denerwować w przyszłości, ponieważ w odpowiedzi może zachowywać się impulsywnie i zdradzić wszystkie twoje sekrety. Oczywiście nie zrobi tego z złym zamiarem, ale jedynie z powodu jego zwyczaju najpierw zrobić, a potem pomyśleć. Ale oczywiście będzie to dla ciebie bardzo nieprzyjemne, jeśli rzeczy, które chciałeś zachować w tajemnicy, zostaną upublicznione.

Byk

Byk wyróżnia się stabilnym charakterem, ale możesz zaufać mu sekrety tylko wtedy, gdy masz pewność, że zgadza się ze wszystkim, co im powiesz. We wszystkich innych przypadkach staraj się zachować swoje sekrety dla siebie. W przeciwnym razie będziesz musiał posłuchać, jak Byk przekonuje, że sam wymyśliłeś to wszystko i bez powodu komplikujesz sobie życie. Dlatego zanim podzielisz się sekretem, zapytaj go, co w ogóle myśli na ten temat.

Bliźnięta

Ten znak jest uosobieniem gadatliwości, więc staraj się jak najdalej ukrywać przed nim swoje sekrety. Jednocześnie Bliźnięta zupełnie przypadkowo przekazują „świeże wiadomości”, nawet nie planując tego zrobić. Na przykład przy filiżance kawy z osobą, która upubliczni te poufne informacje. Dlatego bądź ostrożny, przekazując Bliźnietom tajemnice.

Rak

Raki to tolerancyjni ludzie, którzy wiedzą, jak dochować tajemnic. Ale jeśli nie chcesz ich zasmucić, staraj się nie mówić im żadnych szczególnie smutnych rzeczy. Chociaż Raki zawsze będą gotowe zaoferować Ci swoje ramię, pocieszyć, przytulić, napoić herbatą - to znaczy zrobią wszystko, co w ich mocy, aby Ci pomóc. Ogólnie rzecz biorąc, zawsze możesz liczyć na Raka, ponieważ jeśli darzy ciebie sympatią, nigdy nie wyjawi tego, co mu powiedziałeś.

Lew

Nie ufaj przedstawicielom tego znaku tych tajemnic, które mogą ich skusić do pochwalenia się tymi informacjami lub udowodnienia czegoś innym. Jeśli jednak tajemnica dotyczy osoby, której Lew nie lubi lub z którą jest w konfrontacji, to „tajny sojusz” z tobą może zainteresować zarówno ciebie, jak i jego. Jeśli możesz pomóc mu pokonać tę osobę za pomocą informacji, na pewno stanie po twojej stronie.

Panna

Panna będzie przechowywać poufne informacje tak długo, jak długo będziesz z nią w kontakcie. Ale gdy tylko zerwiesz relacje, zacznie pamiętać wszystko, co jej powiedziałeś. I nie zamknie ust, dopóki nie wyrzuci wszystkiego, co o tobie wie. Dlatego możesz otworzyć swoją duszę Pannie tylko wtedy, gdy jesteś z nią w dobrych stosunkach przez długi czas i planujesz kontynuować przyjaźń.

Waga

Są dobrymi przyjaciółmi, ale wiedz, że w pewnych okolicznościach zaczynają się zastanawiać, czy nie zdradzić sekrety, które powierzyli im bliscy. Tak więc, bez względu na to, jak są czarujący, najlepiej trzymać z nimi usta zamkniete. Chętnie opowiadają zabawne historie o swoich przyjaciołach i oczywiście mają jak najlepsze intencje.

Skorpion

Chodżąca tajmnica to drugie imię Skorpiona. Będzie nadal zachowywał powierzoną mu tajemnicę, nawet jeśli torturowany przez samą Inkwizycję. Rozumie, jak ważne jest zachowanie tajemnic, ponieważ sam ma je w ogromnych ilościach. Skorpion wie, że kiedy informacja staje się publiczna, traci na znaczeniu i atrakcyjności. Dlatego nie wahaj się zaufać przedstawicielowi tego znaku we wszystkim.

Strzelec

Strzelec byłby wspaniałym przyjacielem, gdyby nie wrodzona gadatliwość. A jeśli podczas imprezy zacznie ujawniać powierzone im tajemnice, nie można ich go powstrzymać. W tym przypadku zaczynają rozmawiać o wszystkich rzeczach, które pamiętają, i o wszystkich ludziach, którzy kiedykolwiek im zaufali.

Koziorożec

„Szary kardynał” horoskopu. Koziorożce to prawdziwi władcy zmroku z niesamowitą wnikliwością, która pozwala im poznać jeszcze większe sekrety. Koziorożec wie, jak wykorzystać tajemnicę, więc w zamian za jego milczenie będziesz musiał umówić się na spotkanie z osobą, która na przykład pomoże mu znaleźć pracę, której potrzebuje. Ale wszystkie informacje o swoich finansach zachowuje w największej tajemnicy.

Wodnik

Jeśli chcesz, aby Wodnik zachował coś w tajemnicy, musisz powiedzieć mu coś bardzo niezwykłego. We wszystkich innych przypadkach będzie po prostu śmiał się z twojej potrzeby traktowania zwykłych rzeczy jako tajemnicy. Na pierwszym spotkaniu znajomych opowie wszystko, co mu powierzyłeś, towarzysząc swojej historii garścią dowcipnych uwag.

Ryba

Nie musisz się martwić o Ryby. Ponieważ często po prostu zapominają o powierzonych im tajemnicach, ale jeśli pamiętają przekazane im tajne informacje, zachowują je na zawsze. W końcu Ryby są bardzo tajemniczymi stworzeniami, dlatego traktują ludzi, którzy mają sekret, szczególnym ciepłem. Jednak nigdy nie powierzaj im niczego, co jest sprzeczne z ich wrażliwą naturą.

Główne zdjęcie: volkovysk.by