Kobieta zobaczyła żałośną miauczącą ciężarną kotkę w pobliżu drzwi swojego biura. Najwyraźniej prosiła o pomoc przechodzących ludzi.

foto: djuise.ru

Ta historia wydarzyła się w Szanghaju z kobietą o imieniu Yvonne. Kobieta spieszyła się do pracy, a w pobliżu swojego biura zobaczyła ciężarną kotkę miauczącą żałośnie do przechodzących ludzi. Nie mogła przejść obok i zabrała kota do pracy. Kobiety ku wielkiej radości kochały swoich mniejszych braci, więc było aż nadto chętnych, by pomóc biednemu kotu.

foto: djuise.ru

Pracownicy nadali kotce przydomek Bob, zbudowali dla niej łóżko, zainstalowali toaletę, a obok położyli jedzenie i wodę. Od tego czasu kotka stała się najbardziej ukochanym pracownikiem biura i wszyscy czekali na narodziny.

foto: djuise.ru

W odpowiednim czasie kotka urodziła osiem kociąt. Wszystkie dzieci były zdrowe i potrafiły oczarować wszystkich, zwłaszcza że wszyscy martwili się o nie tak samo jak sama kotka.

foto: djuise.ru

Od razu było jasne, że dla kotki było to pierwsze doświadczenie, ale dobrze poradziła sobie ze swoimi matczynymi obowiązkami, poświęcając dzieciom uwagę i czułóść, nie zostawiając ich ani na minutę. A ludzie starali się jej pomóc, gdy tylko było to możliwe, czując wdzięczność zwierzęcia.

Na zdjęciu kotka z maluchami.

foto: djuise.ru

foto: djuise.ru

A po 14 dniach, gdy oczy kociąt otworzyły się, zaczęły eksplorować wszystko dookoła. A tydzień później dzieci osiągnęły wiek, w którym mogły już samodzielnie jeść. Mama szybko nauczyła swoje dzieci wszystkiego, co powinien umieć kot.

foto: djuise.ru

foto: djuise.ru

foto: djuise.ru

Dwa tygodnie później wszystkie kocięta otworzyły oczy, zaczęły aktywniej czołgać się po pokoju i odkrywać wszystko dookoła.

A tydzień później kocięta zostały umieszczone w bardziej przestronnym pokoju.

foto: djuise.ru

Personel zdecydował, że będą opiekować się kociętami, dopóki nie dorosną, aby znaleźć dla nich nowy dom.

Główne zdjęcie: djuise.ru