Niesamowita sztuczka czy prawdziwa magia - jak temu człowieku udaje się siedzieć w powietrzu?

Wyobraź sobie, że od wielu godzin stoisz w długiej kolejce. Jakie myśli kręcą się w tej chwili w twojej głowie? Twoje nogi są zmęczone, a plecy błagają Cię o znalezienie krzesła. Kolejka porusza się powoli, ale sił pozostaje coraz mniej. W tym momencie zwykły taboret jest postrzegany jako tron z najdelikatniejszą poduszką.

foto: travelask.ru

A co z tak trudną sytuacją z wyczerpującą kolejką? Po prostu spróbuj wyobrazić sobie krzesło w swojej głowie, pamiętaj, że myśli są materialne. Wyobraź sobie najdelikatniejsze i najwygodniejsze krzesło na świecie. Następnie zamknij oczy i spróbuj na nim usiąść. Nie zniechęcaj się, jeśli nie udało ci się wykonać tej sztuczki za pierwszym razem, ponieważ wszystko wymaga treningu.

foto: travelask.ru

Aby uzyskać motywację, obejrzyj poniższy film. Główny bohater filmu albo nauczył się nieważkości, albo zarzucił na krzesło pelerynę-niewidkę. Twarze przechodniów są trudne do opisania w momencie, gdy widzą siedzącego w powietrzu mężczyznę. Niektórzy zapominają, gdzie się spieszyli. Zatrzymują się z opadniętymi szczękami obok niewzruszonego mężczyzny siedzącego na niewidzialnym krześle. Jaki jest sekret tej sztuczki?,

foto: travelask.ru

Oczywiście znacznie bardziej romantycznie byłoby pozostać przy opinii, że ten człowiek jest magiem. Jeśli nie chcesz rozwiać wszystkich magicznych złudzeń, lepiej nie czytać tego akapitu do końca. W rzeczywistości ta sztuczka jest wykonywana za pomocą czegoś podobnego do protezy nogi. Bandaż wykonany z mocnego materiału zakładany jest na jedną nogę. Mechanizmy bandażowe nie pozwalają na składanie lub zginanie w najbardziej nieodpowiednim momencie. Tak jedna noga zostaje unieruchomiona. Jeśli zostanie wykonany jako podpora, możliwe będzie siedzenie w powietrzu, ponieważ bandaż działa jak krzesło. Nie jest to jednak najtrudniejsza, ale bardzo skuteczna sztuczka gwarantuje przyciągnięcie uwagi każdego przechodnia. Czy byłbyś w stanie samodzielnie rozwiązać ten sekret?

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: travelask.ru