Nikt nie wie, jak ten biedny szczeniak znalazł się na ulicy. Być może tu się urodził, a może po prostu został wyrzucony jako niepotrzebny śmieć. W swoim malutkim życiu doświadczył wiele smutków i cierpienia. Oprócz tego, że dziecko miało wiele różnych infekcji, miał poważne problemy z kręgosłupem...

foto: laykni.com

Kanadyjska para na wakacjach w Macedonii przypadkowo zobaczyła tego szczeniaka. Młodzi ludzie natychmiast go polubili. Zaczęli go karmić i powoli go poznawać. Szczeniak był bardzo gościnny i przyjazny. Kilka dni po pierwszym spotkaniu wykąpali szczeniaka i zabrali go do kliniki weterynaryjnej.

foto: laykni.com

Para postanowiła zabrać go ze sobą, a do tego konieczne było przygotowanie dokumentów i samego szczeniaka do lotu.

foto: laykni.com

Szczeniak dostał chip, kilka szczepień i zastrzyków. Młodzi ludzie zdecydowali się rozpocząć leczenie kręgosłupa już w Kanadzie, ponieważ uraz był stary i nie powodował żadnych bolesnych doznań. Lot trzeba było jednak odłożyć aż o 14 dni, gdyż szczeniak był zbyt wychudzony na taką podróż.

foto: laykni.com

W domu nowych właścicieli szczeniak bardzo szybko przyzwyczaił się i zaprzyjaźnił z innym psem, który również mieszka z młodą parą. Niestety kręgosłup szczeniaka nie został wyleczony, ale najważniejsze jest to, że w żaden sposób mu to nie przeszkadza, a piesek może biegać i bawić się z kolejnym czworonożnym członkiem rodziny.

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: laykni.com