Aby dowiedzieć się, jakie zdolności dała Ci natura, musisz odwołać się do swojej daty urodzenia. Dodaj wszystkie cyfry daty, aż uzyskasz liczbę od 1 do 9 - będzie to numer Twojego daru. Na przykład urodziłeś się 03.11.1995. Dodaj wszystkie liczby: 1 + 1 + 0 + 3 + 1 + 9 + 9 + 5 = 11. Jeśli wyszła dwucyfrową liczba, kontynuuj dodawanie widocznych liczb, aż otrzymasz wynik od 1 do 9. 1 + 1 = 2. Cyfra daru w tym przykładzie wynosi 2. Po obliczeniu cyfty talentu pozostaje tylko przeczytać jej interpretację i dowiedzieć się, w którym obszarze odniesiesz największy sukces.

Cyfry talentów według daty urodzenia:

1 - urodzony lider

Wiesz, jak urzec ludzi i prowadzić ich za sobą. Jesteś proaktywny, odpowiedzialny i komunikatywny. Tacy ludzie stają się liderami. Nawet jeśli nie jesteś obecnie na wysokim stanowisku, wiedz, że masz wszystkie skłonności i wrodzone cechy, które pomogą Ci zająć pozycję lidera. Podejmij działania - odniesiesz sukces!

2 - spokój i dyplomacja

Osoby z cyfrą 2 są obdarzone wieloma umiejętnościami. Ci, którym patronuje ta cyfra, wiedzą, jak negocjować, pozyskiwać najbardziej pretensjonalnych ludzi i łatwo rozwiązywać wszelkie konflikty i spory. Odnoszą sukcesy w niemal każdej dziedzinie: są dobrymi psychologami, prawnikami, dyplomatami i przedsiębiorcami.

3 - radość i inspiracja

Tacy ludzie wyróżniają się bogatą wyobraźnią, energią i pragnieniem tworzyć, a także umiejętnością wyrażania swoich myśli tak przekonująco, że nawet ich bliscy nie zawsze potrafią odróżnić oszustwo od prawdy. Ludzie Trójki robią wielkie postępy w artystycznych przedsięwzięciach, zwłaszcza w aktorstwie.

4 - praktyczność i skupienie

Twoja zdolność koncentracji i zwracania uwagi na szczegóły jest godna pozazdroszczenia! Ludzie Czwórki z powodzeniem radzą sobie z trudnymi kalkulacjami i sporządzają dokładne plany, dlatego doskonale realizują się w sferze finansowej, a także w projektowaniu architektonicznym.

5 - ciekawość i energia

Masz tendencję do analizowania, wchodzenia w istotę rzeczy i wymyślania czegoś nowego, wyjątkowego. Lidzie cyfry Pięć są wyposażeni w niewyczerpane zasoby siły i energii. Umiejętnie wykorzystują tę cenną rezerwę, aby otwierać nowe horyzonty wiedzy dla siebie i otaczających ich osób. Są doskonałymi naukowcami, nauczycielami, archeologami.

6 - obowiązek i lojalność

Tacy ludzie to znakomici wychowawcy, nauczyciele, lekarze. Z reguły, nawet jeśli ich dziedzina pracy jest daleko od powyższego, pomagają innym: udzielają wsparcia, mądrych rad i wspaniale wychowują dzieci.

7 - zdolności parapsychiczne i mądrość

Masz silną inteligencję i umiejętności analityczne. Tacy ludzie są niezwykle spostrzegawczy - ta cecha przejawia się nawet w dzieciństwie. Z powodzeniem realizują się w każdej działalności intelektualnej i twórczości. Ponadto niektóre z nich z czasem rozwijają zdolności parapsyhiczne.

8 - wola i siła

Będziesz mógł znaleźć wyjście z nawet najtrudniejszych sytuacji i pokonać wszelkie przeszkody na drodze do celu. Numer Osiem osób odnosi wielkie sukcesy w każdej dziedzinie, która wymaga wytrzymałości moralnej lub fizycznej, zwłaszcza w sporcie.

9 - symbol kreatywności

Osoby urodzone pod opieką cyfry 9 starają się ulepszyć świat. Tacy ludzie są wrażliwi estetycznie i kreatywni, dlatego realizują się w zawodach twórczych: twórczości słownej, aktorskiej, kompozycji muzycznej.

Główne zdjęcie: volkovysk.by