Po latach tak przyjemnie jest otrzymywać wiadomości od ukochanej osoby, której od dawna nie ma. Taka niespodzianka pobudziła rodzinę Caldwell - otrzymali list po 78 latach od daty napisania.

Ponadczasowa przesyłka

Młody Bill, który dopiero niedawno obchodził pełnoletność, w czasie wojny dostał się do marynarki wojennej. Nie było go w domu przez kilka miesięcy. Kiedy wrócił, wszyscy byli niesamowicie szczęśliwi.

foto: lemurov.net

Krewni dowiedzieli się również, że młody człowiek wysyłał wiadomości, ale w tych trudnych czasach paczki ginęły z powodu zamieszania. Wkrótce wszyscy o tym zapomnieli - życie toczyło się pełną parą. Ponad pół wieku później żołnierz zmarł, a także jego wujek Fred, do którego pisał o służbie.

foto: lemurov.net

A teraz, 78 lat później, spadkobierca mieszkający pod wskazanym adresem znalazł w skrzynce pocztowej starą kopertę. Pośpieszył, aby poinformować wszystkich o znalezisku, w tym córkę Billa, Elizabeth.

foto: lemurov.net

Kobieta była zachwycona, bo dzięki absurdalnemu wypadkowi prawie trzydzieści lat po rozstaniu otrzymała wiadomość od ojca.

Główne zdjęcie: lemurov.net