Niezwykle wzruszające wideo pochodzi z Xuzhou w Chinach, gdzie dziewczyna o imieniu Meng pojechała odwiedzić swoich rodziców na chiński Nowy Rok. Martwiła się o swojego zwierzaka, nieśmiałego kota Fu Fu i regularnie kontaktowała się z nim za pomocą kamery. I nagle, podczas kolejnej sesji, zwierzak się rozpłakał!

To jest Fu Fu. Może nie wygląda żałośnie, ale kot jest niezwykle domowy i bezradny.

foto: lemurov.net

W Chinach zwyczajowo odwiedza się rodzinę w Sylwestra po całym kraju i ma się wolne przez tydzień lub dwa - Meng uznała, że Fu Fu nie będzie w stanie dostosować się do nowego miejsca i nie zabrała go ze sobą. Zostawiła kotu dużo jedzenia i wody i skonfigurowała dwukierunkowy system komunikacji wideo, aby sprawdzić, jak sobie radzi. Na początku wszystko było w porządku, ale potem coś się wydarzyło, dzięki czemu Fu Fu nazwano „melancholijnym kotem”.

Właścicielka pyta „Tęsknisz za mną?”

Source: youtube.com

Bardzo! Meng przyznała, że kiedy zobaczyła łzy zwierzaka, natychmiast skróciła swoje wakacje i wróciła do domu następnego dnia. Fu Fu jest jak małe dziecko, nie radzi sobie bez niej, a my jesteśmy odpowiedzialni za to co oswoiliśmy, prawda?

Pyszczek sławny w całych Chinach

foto: lemurov.net

Miliony wyświetleń i setki tysięcy komentarzy, takich jak „Moje serce rozpłynęło się od jego łez”

Główne zdjęcie: lemurov.net