Ma 24 lata, mieszka w Wielkiej Brytanii i jest szaleńczo zakochana w tym, co robi.

Dziś chcemy przedstawić Ci najpiękniejszą kobietę kierowcę autobusu. Jak zdecydowała się na taki zawód? Dalej w naszym artykule.

foto: laykni.com

To jest Jodie Lee Fox i jeździ autobusami odkąd osiągnęła pełnoletność. Dziewczyna twierdzi, że to dzieło jej życia. Kiedyś pracowała jako pielęgniarka, ale wszystko zmieniło się drastycznie, kiedy natknęła się na ogłoszenie o wakacie kierowcy. Jodie zdała sobie sprawę, że to jej szansa.

foto: laykni.com

„Nagle zdałem sobie sprawę, że zawsze chciałam jeździć autobusem. Nawet jako pasażer zawsze siedziałem na przednich siedzeniach, bliżej kierowcy. A ja bardzo lubię prowadzić. W końcu moje marzenie się spełniło”.

foto: laykni.com

Jako kierowca dziewczyna dość szybko się przystosowała, teraz jeździ nie tylko autobusami, ale nawet luksusowymi limuzynami. Jodie lubi prawie wszystko w swojej pracy, jedyne, z czego nie jest zadowolona, to nadmierna uwaga do jej wyglądu. Często jest pytana, dlaczego mając takie dane, nie weszła na przykład do branży modelingu?

Ale sama Jodie twierdzi, że to jedyny zawód, który ją pociąga!

foto: laykni.com

„Mężczyźni mówią, że jestem zbyt ładna, żeby kręcić kierownicą, ale otrzymuję wiele miłych komentarzy od kobiet, które chwalą moje paznokcie, włosy i makijaż” - zauważa Jodie nie bez przyjemności.

Oczywiście są różne przepadki, komentarze pasażerów nie zawsze są pochlebne i przyjemne, ale Angielka nawet nie myśli o rzuceniu tej pracy, uważa, że to jej powołanie.

foto: laykni.com

Dziewczyna chce swoim przykładem pokazać, że nie powinno być stereotypów dotyczących zawodu kierowcy.

foto: laykni.com

„Musiałam zdać wiele egzaminów, aby zostać kierowcą. To wcale nie jest takie proste, jak wielu myśli. Najpierw musisz napisać testy z języka angielskiego i matematyki, a następnie zaliczyć pięć kolejnych modułów, aby w końcu rozpocząć podstawową teorię ”- wspomina Brytyjka.

foto: laykni.com

Niedawno Fox otrzymała nagrodę za pracę z pasażerami. "Kocham moją pracę. Mam nadzieję, że będę jeździć autobusami aż do emerytury” - przyznała 24-letnia kobieta.

Główne zdjęcie: laykni.com