Astrologowie identyfikują kilku przedstawicieli kręgu zodiakalnego, którzy mają zdolność uruchamiania odwrotnej karmy, co znacznie wpływa na losy otaczających ich ludzi.

Jeśli nagle, z urazy lub w przypływie emocji, „zażądali” czegoś, to z pewnością trafi to do adresata. Co więcej, sam Wszechświat w tym pomoże.

Karma nie jest rzeczą prostą. Są chwile, kiedy człowiek za wszystkie swoje czyny pozostaje bezkarny, jakby był nietykalny. Niemniej jednak karma może wpłynąć na następne pokolenie tej osoby, dotykając dzieci, a nawet wnuków.

Ale dzięki ludziom, którzy są w stanie popełnić zemstę karmiczną, człowiek może dostać to, na co zasługuje, znacznie szybciej. Porozmawiajmy bardziej szczegółowo o przedstawicielach kręgu zodiakalnego, którzy mogą to zrobić.

Przedstawiciele znaku zodiaku Byk nigdy nie wydają się stanowić zagrożenia. Często ludzie tego znaku są niedoceniani, uważany za łatwy cel.

Dar karmicznego zwrotu Byka objawia się, gdy kończy się cierpliwość. Ich „życzenia” szybko zaczynają działać, od razu docierając do adresata.

Im bardziej agresywny jest Byk, tym szybciej osoba otrzyma karę. Co więcej, sprawca otrzyma dokładnie tyle, ile sam spowodował. Wszystko wraca jak bumerang, ale sytuacja może się okazać i odwrotna. Życząc człowiekowi dobra, szczęścia i pomyślności, Byk automatycznie wysyła mu tylko pozytywną energię, jednak takie chwile pojawiają się tylko w tym okresie, w którym oboje kochają się i doceniają siebie nawzajem, szczerze sobie współczując.

Przedstawiciele znaku zodiaku Wodnik wyróżniają się nieograniczoną mocą myśli. Ta umiejętność daje wiele możliwości. Jednocześnie Wodniki są w stanie spełnić każde marzenie, łatwo wpływając na bieg wydarzeń.

W dużej mierze zależy to od tego, jak bardzo przedstawiciel koła zodiakalnego wie, jak zarządzać swoimi snami, rozumieć i czuć siebie.

W przypadku Wodnika im bardziej jest emocjonalny, tym szybciej osiąga cel. Na przykład, jeśli przedstawiciel znaku życzy zdrowia choremu, z pewnością zacznie wracać do zdrowia w najbliższej przyszłości.

Osobliwością przedstawiciela znaku powietrznego jest to, że jednym uśmiechem może uwolnić osobę od strachu. Siła zwrotu karmicznego w Wodniku ma wielką moc. Co więcej, sprawcy zła otrzymują potrójny zwrot. Przedstawiciel znaku musi tylko wyobrazić sobie, co powinno się stać z wrogiem, a Wszechświat natychmiast spełnia jego pragnienie. Siła zwrotu karmy jest silniejsza, jeśli Wodnik jest bardzo zły. Nawet jeśli sprawcy nagle wybacza się, zwrotu karmicznego nie można cofnąć.

Z tego powodu Wodniki muszą myśleć lub rozmawiać o ludziach z ostrożnością, ponieważ mogą wyrządzić krzywdę, nie wiedząc o tym.

Ludzie urodzeni w gwiazdozbiorze Bliźniąt nigdy nie zapomną, jeśli go skrzywdziłeś. W tym samym czasie, nawet tego nie pokazując, Bliźnięta z łatwością uruchomią mechanizm zwrotu karmicznego.

Potrafią tak barwnie przedstawić swoją zemstę na przestępcy, że w życiu bardzo szybko się to spełni. Ponadto ten znak jest wyposażony w zdolność do hipnozy. W ten sposób Bliźnięta mogą uzyskać od osoby wszystko, czego chcą.

Przedstawiciele znaku są chronieni przez niewidzialne siły. Wydają się być stale wspierani, kierowani tak, aby pokonywać wszelkie przeszkody, a przedstawicieli tego znaku można nazwać faworytami Wszechświata. Z tego powodu Bliźnięta nie muszą nawet myśleć o zemście, sprawca sam dostał to, co zrobił.

Warto zauważyć, że mają pewną zdolność, która pozwala im zmieniać kierunek i chronić bliskich przed wszelkimi zagrożeniami.

Główne zdjęcie: volkovysk.by