Zdjęcia zrobione przez paparazzi na ulicach Rzymu, na których piosenkarka Lady Gaga występuje w postaci tajemniczej włoskiej divy, zostały opublikowane w sieci - informuje Daily Mail.

Na zdjęciach zdobywczyni Oscara przemierza miasto w powiewnej pelerynie w panterkę, skórzanej masce i okularach przeciwsłonecznych z ciemnymi soczewkami. Gwiazda pop w tej postaci jest praktycznie nie do poznania - zwłaszcza ze zaktualizowaną fryzurą. Gaga, którą wszyscy zwykli postrzegać jako blondynkę, nagle stała się brązowowłosa.

The Daily Mail uważa, że to obraz sceniczny Lady Gagi do przyszłego filmu Ridleya Scotta i dynastii Gucci (w listopadzie 2019 roku okazało się, że piosenkarka została zatwierdzona do roli Patricii Reggiani, byłej żony dyrektor kreatywnego marki, Maurizio Gucci, który został zabity w 1995 r.).

Informacje potwierdza na swojej stronie internetowej włoska gazeta Corriere della Sera. Według publikacji, ze względu na nagrania we Włoszech, Lady Gaga wynajęła luksusowy penthouse w centrum Rzymu z widokiem na Fora Cesarskie.

Wiadomo, że w filmie wystąpią Robert De Niro, Adam Driver, Jared Leto i Al Pacino. Premiera filmu planowana jest na listopad 2021 roku.

Główne zdjęcie: google.com