Astrologia identyfikuje znaki, których przedstawicielki mają tendencję do nieświadomego wybierania dla siebie „toksycznego” partnera.

Kobiety spod znaku Byk są z natury skłonne do prowokacyjnych zachowań. Komunikując się z mężczyznami, podświadomie preferują pewnych siebie, asertywnych, a nawet dominujących przedstawicieli płci przeciwnej.

Mężczyzn przyciąga szczerość i nieprzewidywalność takich kobiet. Chwila pewnej gry budzi zainteresowanie po obu stronach.

Jednak w związkach ci bardzo pewni siebie i silni mężczyźni często okazują się skłonni do przejawiania przemocy w stosunku do partnerki.

Kobiety spod znaku Byk nie od razu mogą to zrozumieć, nadal prowokują i bawią się z mężczyzną, tym samym jeszcze bardziej podsycając w nim przejawy niezadowolenia, a nawet agresji.

W takim związku zawsze utrzymuje się napięta atmosfera, emocje obojga partnerów są poza zasięgiem. Ale dla kobiet spod znaku Byk taki format relacji jest „zwyczajny”. Z reguły wybierają wszystkich partnerów według jednego typu i zachowań, a potem same z tego powodu cierpią.

Kobiety spod znaku Byk oczywiście nie są zainteresowane spokojnymi, uległymi i, jak im się wydaje, pozbawionymi emocji partnerami.

Dlatego za każdym razem popełniają te same błędy, wybierają takiego samego partnera.

Piękne, dobroduszne i bardzo spokojne kobiety spod znaku Rak są prawdziwym magnesem dla potężnych, a nawet despotycznych mężczyzn.

Relacje z takimi mężczyznami szybko stają się toksyczne. To dziewczyna w nich cierpi, ale nie zawsze zdaje sobie sprawę z przyczyny problemu i pozwala partnerowi na o wiele więcej.

Kobiety spod znaku Rak powinny być bardziej selektywne przy wyborze potencjalnego partnera, a w związku nie należy wybaczać rzeczy, które tłumią i poniżają ją jako osobę.

To serdeczność i dobroć zawodzą takie kobiety, nie odważają się zakończyć związku i dają swojemu ukochanemu szanse, z której zazwyczaj mężczyzna nie korzysta i kontynuuje swoje zachowanie.

Przedstawicielki spod znaku Panna często mają „szczęście” spotkać niedojrzałych emocjonalnie, infantylnych mężczyzn. W społeczeństwie tacy ludzie nazywani są także „mamisynkiem”.

Związek z takim mężczyzną przeradza się w cierpienie. Silne i niezależne Panny przyciągają również tych, którzy nie mają nic przeciwko przenoszeniu większości męskich obowiązków na swoją partnerkę.

Kobieta w takim związku staje się rodzajem lokomotywy, siłą napędową. Jednocześnie nie czuje wsparcia i bardzo szybko wyczerpuje się emocjonalnie.

Kobiety spod znaku Strzelca nie stawiają mężczyźnie wygórowanych wymagań, oczekują pewnej osobistej wolności od związku. Z drugiej strony mężczyźni postrzegają to inaczej. Mogą okazywać obojętność i często posiadać kochankę.

Kobieta spod tego znaku powinna zrozumieć czego oczekuje od związku, a w szczególności od mężczyzny.

Emocjonalne i chętne do zanurzenia się w burzy uczuć Ryby mogą spotkać mężczyznę-kobieciarza. Ryby, żyjąc w swoim złudnym świecie, nie od razu rozumieją, którego partnera „dostały”. Ryby powinny być bardziej wybredne w wyborze, nie spieszyć się zaczynać związek i puszczać wodze wyobraźni.

Główne zdjęcie: google.com