Dziennikarka i ekspertka w dziedzinie astrologii Michaela Malochetti wymieniła trzy najbardziej lojalne znaki zodiaku. Tacy ludzie, zdaniem autorki, dbają o to, aby ich bliscy zawsze czuli się dobrze.

Na pierwszy rzut oka Skorpiony można pomylić z zimną fortecą nie do zdobycia. Są to jednak osoby bardzo wrażliwe, których emocjonalna głębia nie zawsze jest widoczna. Życzliwość Skorpionów przejawia się w ich naturalnie rozwiniętej intuicji i zdolności do empatii. Dlatego gdy przedstawiciele spod tego znaku odbierają telefon, słyszą nie tylko „Cześć”. Natychmiast zadają pytanie: „Czy coś ci się stało?” i planują spotkanie, abyś mógł wszystko opowiedzieć.

„Skorpiony są gotowe poświęcić swoje dobro, aby chronić tych, których kochają. Przedstawiciele spod tego znaku będą szli ramię w ramię z Tobą w najgorszych chwilach i zaczekają, aż sytuacja się naprawi w Twoim życiu” - mówi Malochetti.

Waga, rządzona przez Wenus, planetę bogini piękna, harmonii i przyjemności, uwielbia być kochaną. I chociaż osoby spod tego znaku są z natury zabawne i lubią flirtować, Waga oczekuje równowagi i stabilności od związku. A jeśli partner im odpowiada pod względem wskaźników intelektualnych i emocjonalnych, przedstawiciele spod tego znaku stają się bardzo oddani. Relacje dla Wagi są ich najważniejszym bogactwem, pamiętają każdy drobiazg i zawsze są gotowi zadowolić drugą połowę uroczymi prezentami. To samo dotyczy przyjaciół, którzy zajmują niemal pierwsze miejsce w życiu osób spod tego znaku.

„Ponieważ Waga zyskuje poczucie własnej wartości dzięki kontaktom z innymi ludźmi, muszą wiedzieć, że Ty też masz o nich dobre zdanie. Nie będą tolerować bycia postrzeganymi jako niegrzeczni i ludzie” - podkreśla ekspertka astrologii.

Jako przedstawiciele żywiołów Ziemi Byk wie jak cieszyć się drobiazgami życia i nie boi się rutyny. Przedstawiciele spod tego znaku są wrażliwi na swoich bliskich przyjaciół i zawsze są gotowi się nimi opiekować. W związkach Byk używa wszystkich języków miłości, aby wyrazić swoje oddanie. Ale dla nich „utrzymywanie kontaktu” nie oznacza rozmawiania przy kolacji co kilka miesięcy. Przedstawiciele spod tego znaku chcą codziennie przytulać się i być z ukochaną osobą.

„Osoby spod znaku Byk są najbardziej wiarygodne znaki zodiaku, niezależnie od tego, czy chcą pójść na randkę, czy zrobić wymarzone śniadanie. Przedstawiciele spod tego znaku nigdy nie znudzą się tymi rytuałami (zwłaszcza jeśli są związane z jedzeniem). Byk będzie zawsze obok, jeśli będziesz potrzebować porady lub wsparcia ”- mówi Michaela Malochetti.

Główne zdjęcie: ria.ru