Kerry Dokura z Plymouth w Anglii była bardzo szczęśliwa, gdy jej zwierzak o imieniu Kerry urodził dwa szczenięta. Maleństwa otrzymały przydomki Ronnie i Reggie. Kiedy się urodziły, kobieta nawet nie wiedziała na jak niezwykłych urosną.

foto: lemurov.net

Rzecz w tym, że Ronnie i Reggie to mieszanka Staffordshire Bull Terriera i Shih Tzu z mopsem. Taka mieszanka ras nie mogła nie wpłynąć na ich wygląd. Niektórzy nawet myślą, że mordki zwierząt Dokury są trochę antropomorficzne.

foto: lemurov.net

Kobieta mówi: „Często zagadują mnie na ulicach nieznajomi, którzy chcą bliżej przyjrzeć się psom. Zawsze mówią, że moje psy są jak ludzie, mając na myśli ich rysy mordek”. Psy szybko stały się sławne w Plymouth.

Dla Kerry to bardziej zaleta niż wada. Jest dumna ze swoich niezwykłych psów i przyznaje, że jest mało prawdopodobne, aby tak niezwykłych zwierząt można było spotkać gdziekolwiek na świecie. Kolejną zaletą Ronniego i Reggie jest to, że są doskonale wyszkoleni i zachowują się tak inteligentnie, jak to możliwe, zarówno w domu, jak i w społeczeństwie.

foto: lemurov.net

„Kiedy mówię do Ronnie „Głos!”, ona dosłownie zaczyna „mówić”. Czasami mam wrażenie, że wypowiada całe słowa. Na przykład wie, jak zawołać matkę”- przyznaje właścicielka tej niezwykłej dwójki.

foto: lemurov.net

Ale internauci znają Ronniego nie z jego talentów, ale z memu o Lechu, który utknął w psie. Tak czy inaczej, czworonożni podopieczni Kerry Dokura zdecydowanie zasługują na sławę.

Główne zdjęcie: lemurov.net