Zwierzaki domowe są bohaterami wielu zabawnych i uroczych filmików w Internecie, które rozweselają ludzi na całym świecie.

W klinice weterynaryjnej obserwowano parking, tarzając się ze śmiechu po podłodze.

Materiał filmowy pokazuje, jak dziewczyna stoi na parkingu przy klinice weterynaryjnej i próbuje ciągnąć za sobą golden retrievera, który rozumie dokąd go przywieziono i nie zamierza zrobić żadnego kroku do przodu. Towarzysz dziewczyny postanowił pomóc w tej sprawie, ale pies nie pozwolił mu się podnieść, a następnie całkowicie położył się na plecach, aby jeszcze lepiej wzmocnić swoją pozycję. Wtedy właściciele zdecydowali się wykorzystać kartę atutową - udawać, że odchodzą bez niego w nadziei, że zwierzak nie będzie chciał zostać sam. I to też nie pomogło.

Source: TikTok

W komentarzach dziewczyna powiedziała, że ​​później z kliniki weterynaryjnej wysłano jej filmik, na którym pracownicy obserwowali co się dzieje przez kamerę monitorującą i nie mogli przestać się śmiać. Jeden z pracowników opublikował materiał filmowy zrobiony ze środka, na którym można zobaczyć jak po daremnych próbach wciągnięcia psa do środka właściciel podszedł do samochodu, a zwierzak natychmiast podskoczył i pobiegł za nim. Zdecydowanie nie jest przeciwny wracaniu do domu.

Source: TikTok

Główne zdjęcie: sputnik-georgia.ru