W meczu 22 rundy portugalskiej Segundy, „Varzim” gościł „Mafrę”. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy wynikiem 2: 0.

Na początku drugiej połowy spotkania miał miejsce ciekawy epizod. W 53 minucie spotkania bramkarz „Varzimy” Ricardo Nunes wybił piłkę z pola karnego potężnym kopnięciem, która przeleciała przez całe boisko, odbiła się od boiska przed polem karnym przeciwnika i trafiła za kołnierz bramkarza „Mafry. Ricardo zareagował emocjonalnie na zdobytą bramkę i pobiegł, aby świętować to z kolegami z drużyny.

Wideo można obejrzeć na stronie Canal 11 na Twitterze. Prawa autorskie do filmów należą do LPFP.

„Varzim” zdobył 21 punktów i zajmuje 17 miejsce w portugalskiej tabeli Segunda. „Mafra” (33) jest na ósmym miejscu. Zwycięzcą jest „Estoril Praia” (56).

Główne zdjęcie: championat.com