Według astrologii niektóre znaki są bardziej agresywne lub asertywne niż inne, dlatego lepiej z nimi nie zadzierać, ponieważ w złości są przerażające. Szczerze mówiąc, wszyscy potrafimy się złościć, ale manifestujemy to na różne sposoby.

Na przykład te 5 znaków mogą być dość toksyczne, a nawet złośliwe, jeśli im coś nie będzie pasować. Lepiej ich nie prowokować!

Skorpion

Skorpiony są bardzo emocjonalne, mściwe i wybuchowe. Ten znak, częściowo rządzony przez Marsa (a to wciąż bóg wojny), bez wahania uderzy sprawcę w najbardziej bezbronne miejsce. Skorpion wie, jak być opiekuńczym i uważnym, ponieważ ludzie często otwierają przed nim swoje dusze, opowiadając o swoich tajemnicach i lękach. W związku z tym w przypadku konfliktu Skorpion z pewnością to wykorzysta.

Bliźnięta

Bliźnięta są stale gotowe na kłótnie i dyskusje, a mają w swoim arsenale całą masę kontrargumentów, którymi bardzo szybko potrafią cię zmiażdżyć. Rzadko wchodzą w konflikt bez posiadania niezbędnych informacji, a także są prawdziwymi guru elokwencji. Bliźnięta sprawią, że poczujesz się jak głupiec, ponieważ zawsze mają odpowiedzi na wszystkie kontrowersyjne pytania.

Baran

Baranem, podobnie jak Skorpionem, rządzi również Mars, więc nie powinieneś wchodzić w konflikt z tym nieprzewidywalnym znakiem. Charakter Barana można porównać do zapałki, która wybucha od najmniejszej iskry. Płomień jego gniewu rozpala się natychmiast i będzie ci niezwykle trudno sobie z nim poradzić. Podczas gdy wściekłość Barana może szybko ustąpić, sprawi że się zdenerwujesz, a nawet przestraszysz się.

Panna

Panny nie należą do osób, których można obrazić. Najprawdopodobniej wiedzą o tobie wszystko i nie boją się stanąć w obronie siebie, jeśli chcesz ich zaczepić. Siła Panny polega na tym, że może być przerażająca w gniewie, nawet przy zachowaniu spokoju zwykle przeraża i zachowuje równowagę. Jeśli Panna ma swoje zdanie, będzie się z tobą o to kłócić, dopóki się nie poddasz.

Wodnik

Wodnik jest osobą wyrozumiałą i wrażliwą, ale ma również tendencję do dokonywania ocen wartościujących (czasami bardzo surowych) w odniesieniu do pewnych kwestii. Ten znak nie waha się powiedzieć dokładnie co myśli i dlaczego, jego zdaniem mylisz się w 100%. Podobnie jak Bliźnięta, Wodnik będzie w stanie całkowicie obalić twoje argumenty, rozbić twoją teorię na drobne kawałki, a następnie publicznie cię upokorzyć.

Główne zdjęcie: colady.ru