Zwykle boimy się jakiegoś nieznanego wydarzenia. Człowiek zawsze chroni się przed niebezpieczeństwami. Ale są ludzie, którzy są zbyt tchórzliwi, gotowi uciekać od wszelkich kłopotów, nawet nie zagłębiając się w problem. Niektórzy są zmuszeni stawiać na pierwszym miejscu swoje tchórzostwo, ponieważ urodzili się pod zbyt ostrożnym znakiem zodiaku.

5 miejsce: Byk to sprytny tchórz

Szczerze mówiąc, Byk nie jest tchórzliwy, ale bardzo sprytny. Pojęcie tchórzostwa dla Byka jest drugorzędne, a on także nie przyznaje nadmiernego bohaterstwa. Byk rozważa wszystkie za i przeciw i dopiero wtedy podejmuje decyzję.

4 miejsce: Bliźnięta - strach przed odpowiedzialnością

Bliźnięta są z natury bardzo silne. W zasadzie niczego się nie boją: kryzysu, utraty pracy, niepewności, przerażających ludzi i tak dalej. Bliźnięta są bardzo zaradne i zawsze znajdą okazję do rozwiązania każdego konfliktu lub problemu. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych poza odpowiedzialnością. To właśnie jej Bliźnięta boją się jak ognia.

3 miejsce: Lew – bohater z wyglądu, wewnątrz - tchórz

Zaskoczony, że Lew dostał się do rankingu? Lwy wydają się najpotężniejszymi odważnymi ludźmi. Uwielbiają być doceniani za swoją odwagę. W rzeczywistości Lwy są zbyt ostrożni, nigdy nie pójdą naprzód, jeśli są pewni porażki. Lwy potrafią podjąć ryzykowne działanie, ale w przypadku ogromnego wsparcia ze strony krewnych i znajomych.

2 miejsce: Waga - wcielenie melodramatyzmu

Dramat, pesymizm i rozpacz - to cechy, które dominują u większości Wag. Dlatego możesz bezpiecznie umieścić je w rankingu tchórzliwych znaków. Nie, w rzeczywistości Waga nie boi się iść do przodu i może wiele osiągnąć, jeśli tego chcą. Ale jednocześnie Waga, zanim zacznie działać, zważy wszystko, pomyśli, przeanalizuje. W każdej chwili Waga może wszystko rzucić i uciec, ale wcześniej na pewno przemyśli tę decyzję jeszcze raz.

1 miejsce: Ryby - szczera osoba

Ryby są tchórzami, ale nie w tym sensie, w jakim jesteśmy przyzwyczajeni do spostrzegania takich ludzi. Ryby są wrażliwi, ostrożni i spokojni. Ryby nie lubią konfliktów i zrobią wszystko, aby problem nie urósł. Nie wspierają żadnej strony, zajmują neutralna pozycję. Dlatego można ich nazwać tchórzami, ponieważ boją się samego faktu jakiegokolwiek nieporozumienia.

Być odrobinę tchórzliwym nie jest złe. W tym życiu zawsze musisz być ostrożny i zanim pójdziesz naprzód, przemyśleć, czy to jest tego warte. Dlatego nie traktuj oceny zbyt poważnie, mamy pewność, że każda osoba jest z natury odważna, ale jednocześnie roztropna.

Główne zdjęcie: google.com