Astrologowie uważają, że niektóre znaki zodiaku mają szczególną moc nad płcią przeciwną. Wydaje się, że nie robią nic specjalnego, ale samo patrzenie na nich przyprawia o zawrót głowy, a serca pękają. Kim więc są ci śmiertelni uwodziciele (i uwodzicielki) i jaki jest sekret ich uroku?

Skorpion

Skorpiony to urodzeni uwodziciele. Ten znak ma niesamowicie silną energię seksualną i, należy zauważyć, Skorpiony to wykorzystują.

Z wyglądu są bardzo atrakcyjne - stylowe, pewne siebie i z pozoru trochę niebezpieczne. Zmysłowość doprawiona intelektem, a to zabójczy koktajl! Osoby spod tego znaku zodiaku flirtują z wielką przyjemnością, dużo wiedzą o wyrafinowanej grze miłosnej, wydają się emanować niewidzialnym urokiem uwodzenia. Jednocześnie Skorpiony są wiernymi partnerami, nie wybaczają zdrady.

Ryby

Od dzieciństwa Ryby były otoczone przez oddanych adoratorów, ale zapytaj o to jak to się stało, a w odpowiedzi osoba spod tego znaku wzruszy tylko ramionami.

Atrakcyjność Ryb jest tak głęboko zakorzeniona w ich naturze, że czasami przedstawiciele spod tego znaku nawet o tym nie wiedzą. Ryby nie uczą się tego by móc urzekać – działa to intuicyjnie. Czasami zdarza się, że osoby urodzone pod tym znakiem nie miały zamiaru kogoś „uwieść”, ale ich naturalny wdzięk, umiejętność słuchania rozmówcy, wyjątkowo tajemniczość robią swoje i osoba wpada w moc czarodziejki-Ryby.

Lew

Ogniste Lwy z łatwością „podbijają” serca. Dla nich flirt jest podobny do sportu i uwielbiają wygrywać.

Charyzmatyczne Lwy w żadnym towarzystwie nie pozostaną niezauważone, ich piękno i atrakcyjność dla wielu wydają się mile widzianym trofeum. Ale kto kogo poluje? Czasami zabawy miłosne z przedstawicielem spod tego znaku przybierają nieco agresywny charakter, ale jest to szczególny urok - tylko najlepsi mogą flirtować z osobą spod tego znaku. Lwy muszą stale czuć, że innym na nich zależy, dlatego niewielu może wytrzymać ich temperament.

Główne zdjęcie: google.com