Dwa kocięta znaleziono oddzielnie bez matek. Spotkały się w schronisku i zostały serdecznymi przyjaciółmi.

foto: beautiful-world.com.ua

Malutki szary kotek, znaleziony na Brooklynie, został przywieziony do nowojorskiego schroniska. Dziecko pozostawione bez matki wymagało opieki, a najlepiej przyjaciela w pobliżu.

Mniej więcej w tym czasie Jess Toren, opiekunka z KittenBnB w New Jersey, przybyła do schroniska, aby odebrać miot osieroconych kociąt. Zauważając małego samotnika, zdała sobie sprawę, że musi też go zabrać.

„Był kilka tygodni młodszy od reszty kociąt. Trafił do schroniska tego samego ranka (co pozostałe) i nie został jeszcze zaadoptowany, więc go zabrałam ”- mówi Jess.

foto: beautiful-world.com.ua

Trzy starsze kocięta - Eva Ernst, Graf Dracula i Doctor Jekyll - szybko przyjęły młodego nowicjusza Victora Frankensteina (lub po prostu Frankie). Niedługo po tym już grali razem, jakby Frankie zawsze był częścią zespołu. Najmłodszy kociak był znacznie mniejszy od pozostałych, ale starał się nadążyć.

Podczas gdy starsze już zaczęły biegać po pokoju, podskakując po drodze, Frankie właśnie uczył się używać łap. „Bardzo lubił oglądać swoich braci i siostry biegających w kółko, kiedy leżał w łóżku” - mówi Eric Toren, mąż Jess.

foto: beautiful-world.com.ua

Frankie zakochał się w nowej rodzinie, ale szczególnie polubił jednego z kociąt i był zdeterminowany, by zdobyć jego serce. Zaczął przytulać się do Draculi (czarnego kotka) i robił to bardzo wytrwale.

Gdy tylko Dracula pozwolił małemu Frankiemu przytulać się do siebie, natarczywy szary kotek zaczął wszędzie podążać za swoim nowym najlepszym przyjacielem.

foto: beautiful-world.com.ua

Tydzień później najmłodszy dogonił resztę rozwijających się kociąt, zaczął z nimi biegać i psocić. Podczas gier Frankie uważnie śledził Draculę i naśladował go.

Mimo że Frankie dopiero opanował swoje łapy, był zdecydowany nie przegapić ani jednego wydarzenia.

foto: beautiful-world.com.ua

„Nie był zadowolony z bycia tylko młodszym bratem i starał się być na równi ze starszymi” - dodaje Eric.

Frankie był bardzo przywiązany do Draculi i zakradał się w jego ramiona podczas snu. Owijął łapy wokół swojego ukochanego przyjaciela lub zwijął się obok niego w kłębek, chowając twarz w futrze dla maksymalnego jednoczenia.

foto: beautiful-world.com.ua

Po każdym posiłku dwóch przyjaciół można było zobaczyć przytulających się, głośno mruczących. Ich więź umacniała się z dnia na dzień i stało się jasne, że nie można ich rozdzielić.

Obejrzyj urocze kocięta na wideo:

Source: youtube.com

„Frankie w pełni wcielił się w rolę beztroskiego małego. Stawał się zupełnie dziki, gdy napotykały go ataki wygłupów, co zdarza się często ”- mówi Eric.

foto: beautiful-world.com.ua

Mały Frankie patrzy na swojego starszego brata i idzie za jego przykładem.

Podczas gdy Dracula jest gadułą, niestrudzenie deklarującym wszystkie swoje pragnienia, Frankie jest wspaniałym słuchaczem, zawsze zafascynowanym tym, co mu się mówi.

foto: beautiful-world.com.ua

Śliczny szary kotek jest super zrelaksowany, nie martwi się o nic na świecie. Zawsze się uśmiecha i wydaje się być bardzo zadowolony, gdy jego brat jest w pobliżu.

foto: beautiful-world.com.ua

A teraz nadszedł czas na adopcję. Jess i Eric wiedzieli, że dwaj bracia różnych matek powinne pozostać razem. Robią wszystko razem, a mały Frankie jest głównym fanem Draculi.

foto: beautiful-world.com.ua

O tej uroczej parze dowiedzieli się wspaniali ludzie, rodzina, która zakochała się w kociętach i chciała zabrać je do domu.

Marzenie przyjaciół się spełniło - w zeszłym tygodniu wprowadziły się do stałego domu. Ich brat Jekyll i siostra Eva również zostały adoptowane razem.

foto: beautiful-world.com.ua

W nowym miejscu Frankie i Dracula szybko poczuły się swobodnie, zwłaszcza gdy leżały w wygodnym łóżku.

Jak zwykle Frankie owinął łapy wokół swojego brata i zasnęły po raz pierwszy w swoim domu...

foto: beautiful-world.com.ua

Główne zdjęcie: beautiful-world.com.ua