Niektórzy ludzie mają tak wielkie serce, iż wybaczają nawet najgorsze przewinienia. Inni zaś portafią wybaczyć, lecz nigdy nie zapomną krzywdy wyrządzonej przez innych. Poniżej przedstawiamy listę czterech znaków zodiaku, które nigdy nie wybaczają. Jeśli zostaną one przez ciebie zranione, już nie masz żadnych szans. Nie licz już na nic.

Niketóre z tych osób nie wybaczają, ponieważ nie mogą zaakceptować oraz pogodzic się z tym, że ktoś mógłby portaktować je w tak okropny sposób. Reszta z nich nie chce wybaczyć, a pielęgnowanie w sobie urazy sprawia im lekką przyjemność. Każda z tych osób jest natomiast bardzo pamiętliwa, a także wrażliwa jeżeli chodzi o nich samych. Jeśli któraś z bliskich ci osób jest spod któregoś z tych czterech znaków zodiaku, bądź bardzo ostrożny żeby jej nie zranić.

1. Byk.

Osoby spod znaku Byk nigdy nie zapominają o tym, co ktoś im zrobił. Przechowują w sobie przykre wspomnienia przez bardzo długi okres czasu. Jeżli coś się stanie, będą o tym pamiętać do końca swojego życia. Zranienie wywołuje w nich uczucie bólu, ale także wściekłości. Zazwyczaj obmyślają plan zemsty. Nawet jeżeli najszczerzej jak potrafisz przeprosisz takie osoby, będą to miały za nic i i tak ci nie wybaczą. Ich osoba jest dla nich najważniejsza, dlatego jeżeli ich uczucia zostają zranione, stają się jeszcze bardziej uparte.

2. Rak.

Osoby spod znaku Rak z reguły są bardzo wrażliwe oraz emocjonalne. Nie jest sztuką sprawić, żeby poczuły się zranione. Gdy mają jakieś spiny z bliskimi im osobami, bardzo je to boli i nie zawsze wiedzą jak sobie z tym radzić. Najmniejsza sprzeczka bardzo je rani. Jeżeli zranisz osobę spod tego znaku zodiaku, zamyknie się ona w sobie, nie będzie chciała z tobą rozmawiać, wyjaśnić sytuacji i słuchać tego, co masz do powiedzenia w ramach przeprosin.

Uważają, że tak poważnych błędów nie można już naprawić. Rak boi się wybaczać, ponieważ myśli, iż zostaną ponownie zranione. Przez bardzo długi okres czasu odczuwa ból oraz żal, uniemożliwicy mu powrót do nirmlaności oraz dający o siebie znać zazwyczaj nieoczekiwanie.

Boli ich to tak bardzo, ponieważ są one bardzo dobrymi i uczciwymi ludżmi, dlatego nie rozumieją powodu zranienia. Pragną wybaczyć oraz zapomnieć i zacząć od nowa, lecz nie są w stanie.

3. Panna.

Osoby spod znaku Panna są bardzo drażliwe jeżeli chodzi o ich osobę. Bardzo łatwo je zezłościć oraz obrazić, ponieważ uważają sibie za świętość. Ich charakter jest bardzo trudny, rzadko kto z nimi wytrzymuje i nigdy nie wiadomo co im chodzi po głowie. Jeżeli zranisz Pannę, nie uzyskacz przebaczenia, ponieważ nigdy ona nie zapomina o tym, co jej zrobiłeś.

4. Waga.

Osoby spod znaku Waga mają bardzo dobrą pamięć. Zazwyczaj zachowują się tak, jakby wszystko było dobrze, ale tylko dlatego, że obawiają się konfrontacji. Jednakże widać po nich, że coś nie jest w porządku. Gdy skrzywdzisz Wagę, przygotuj się na złośliwości z jej strony.

Zrani cię po cichu, lecz gdy spytasz ją co zrobiłeś nie tak, będzie udawała, że wcale jej nie zraniłeś. Czasami, po długim czasie duszenia tego w sobie, w końcu wybuchną i wszystko wygarną. Nie ma już wtedy odwrotu, powiedzą ci wszystko co zrobiłeś źle przez te wszystkie lata.Wtedy już nie ma co ani jak naprawiać.

Główne zdjęcie: onet.pl