Użytkownik platformy Reddit o pseudonimie Ron_Qwanson opublikował pod koniec marca swoją niezwykłą historię. Podczas remontu mężczyzna zdecydował się wyburzyć jedną ze ścian. Jakże był zaskoczony kiedy odkrył, że za nią są drzwi.

foto: lemurov.net

Początkowo mężczyzna myślał, że odkrył tunel. Ale wkrótce właściciel mieszkania zdał sobie sprawę, że znalazł tajny pokój. Pokój był zupełnie pusty. Jak zasugerował bohater opowieści, dawni właściciele zrobili ten pokój, aby zrobić tam później jacuzzi. Pomysł ten został zainspirowany faktem, że cały sekretny obszar jest pokryty kafelkami.

foto: lemurov.net

Mężczyzna był zaskoczony, że nie wiedział o tym wcześniej. Nie mógł oszacować gabarytów domu, a nawet zaczął ponownie sprawdzać dokumenty. Okazało się również, że w pomieszczeniu zainstalowano hydraulikę, ale została wyłączona.

foto: lemurov.net

Sam Ron_Qwanson wciąż myśli o tym, co najlepiej zrobić z sekretnym pokojem, a użytkownicy uważają, że pomieszczenie nie powinno być używane zgodnie z jego przeznaczeniem. Może to prowadzić do rozwoju pleśni. Tak czy inaczej, odkrycie było niesamowicie przyjemne.

Główne zdjęcie: lemurov.net